Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Itt mi történhetett ezzel a...

Itt mi történhetett ezzel a szegény lóval?

Figyelt kérdés

Aki tud angolul leforditaná a szöveget? A végén látszik,hogy véres a nyaka,miért?


http://www.youtube.com/watch?v=y-sj6bAx4c4


2012. jan. 23. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A szöveg külön nem mondja, de mindenképpen idegsérülés, a remegés egyértelműen elárulja. Én koponyatörésre tippelnék, a vér lehet, hogy a füléből jön. Annak látszólag nincs értelme, hogy a rongyot odaszorítják, artériás vagy vénás vérzéshez a vér túl kevés, másra pedig nem kell nyomókötés.
2012. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szöveg azt írja, hogy véres, brutális rodeózás folyik és vadlólovaglás, és ezt sokan jó murinak tartják. Sok ló megsérül és meghal közben.

A Strawberry Fudge nevezetű ló 2009-ben halt meg, ahogy a videón is láthatod hanyatt vágta magát, amikor megpróbálták meglovagolni. Rajta kívül egyébként még sok lovat értek sérülések. Nem akarják leállítani a politikusok ezt a programot, mert sok szavazatot veszítenének.

2012. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, nem mondják, hoy pontosan miben halt meg.
2012. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű, olyan rossz nézni :((
2012. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem bírjátok, ne nézzétek! Mindenki úgy nézi ezeket a videókat, mintha egy jó kis film lenne. Hát szerintem azok se különbek, akik képesek nézni ahogy egy lovat így elintéznek.
2012. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos pont így halt meg egy ló a szemem láttára még nyáron... Videóban is sokkoló, de amikor ott van tőled néhány méterre... Nagyon mély nyomot hagyott bennem.


Hatalmas erővel vágta a fejét a földhöz, és az ütéstől lesokkolt, bevérzett az agya, ez idézte elő, hogy ilyen görcsben maradt mindene. Amikor már így marad egy ló, az valószínűleg nem fog felkelni... Egyértelmű jel, ha a fül is elkezd vérezni.

2012. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beverte a fajét a földbe elég durván. Körülbelül ez történne veled is ha ilyen erővel csapodnál natur a földbe.
2012. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok: Félreértés ne essék, én nem rodeón voltam.
2012. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na látod én pont az ilyen versenyzőkre, sportolókra szoktam írni ,hogy gyilkosok, és ehhez hasonlókat!!!!! ma is le írtam már, de bőszen le is pontoznak!!!
2012. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!