Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rajtengedély vizsga letételéhe...

Rajtengedély vizsga letételéhez kell edző is?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy elvileg csak akkor lehet letenni a vizsgát ha van megfelelő végzettségű edzője is a vizsgázónak.

Amúgy van edzőm, csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést :)



2012. jan. 23. 13:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Láttam az előző kérdést (amely szintén rajtengedély vizsgáról szól), de nem tudom hogy díjugratásra is ugyanez vonatkozik-e.
2012. jan. 23. 13:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ifi vagy, akkor kell.
2012. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kezdő vagyok ebben a dologban, ugyanis hiába lovagolok 10 éve, eddig nem gondoltam a versenyzésre, így nem merültem el a kérdésekben. Szóval ki számít ifinek? Aki 18 éven aluli? Bocs a hülye kérdésért.
2012. jan. 23. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
igen. és annak kell edző.
2012. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
na meg egyesületi tagság, ami a lovasszövetséghez be van jelentve
2012. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az edző sem lehet akárki, annak is regisztrálva kell lennie az Magyar Lovas Szövetségnél.
2012. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így igaz, hiába van edzői képesítése valakinek, ha nem fizetett edzői licencet a lovasszövetséghez, akkor nem fogadják el.
2012. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az edzőm regisztrálva van, ezzel nincs is gond. Ifi sem vagyok, sajnos idén múltam 26 :(

A kérdés azért merült fel mert eddig ahol tanultam lovagolni egy olyan ember tanított aki nem edző, csak lovasoktató. A férje viszont edző és mivel már ott tartok lovastudásban (az oktatóm szerint) hogy elkezdhetem a versenyzésre való felkészülést ezért át kell mennem hozzá tanulni. Csak nem tudom még hogy mennyi ideje lesz rám mert nagyon elfoglalt (versenyzés, belovaglások, másodállás...). Nem tudom hogy hogyan fog alakulni.

2012. jan. 23. 18:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat :)
2012. jan. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!