Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szponzor lovagláshoz - verseny...

Szponzor lovagláshoz - versenyzéshez?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésnél olvastam, hogy ha nincs pénzünk fizetni a versenyeket, lószállító bérlést, edzéseket, stb, akkor keressünk szponzort.

Ez hogy működik? És akkor miért nem lovagol így mindenki? x)


2012. jan. 23. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mert csak az kap szponzort aki nemzetközi szinten is eredményes. Az pedig nem "mindenki"
2012. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert iszonyú tehetségesnek kell hozzá lenni. A két szép szemedért senki nem oszt pénzt.
2012. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezért nem értettem ezt az egészet :D
2012. jan. 23. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Engem szponzorálnak, de én se vagyok túl komolya lovas..

Ob-s első helyem van, nemzetközi vesrseny eredmények meg ez az (Mesterek tornája, Nemzeti vágta dijugratás része stb.

Én ott kezdtem hogy találtam egy komolyabb istállót ahol lovakkal lehet versenyezni , belovagolni. Azokkal kezdtem, (persze előtte már verenyeztem sokat, eredményesen úgy vettek fel ) .

A többi meg jött magától, csak mindig toppon kell lenni, és nem szabad csalódni ha 1-1 lovat amit évek óta lovagolsz és nyersz vele egy komoly versenyt az már másnap nincs meg mert eladták..

Ha nagyon jó vagy és szerencsés akkor a MOL is szponzorál. Nekem is sikerül pedig még csak közép iskolába járok.

2012. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előző mondta. Kemény munka és előzetes jó verseny eredmények kellenek, hogy szponzort kereshess.
2012. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagyon nagy baj, hogy ahhoz, hogy szponzort kaphass, eredmények kellenek, ahhoz pedig, hogy eredményeid legyenek, kell egy szponzor, hiszen hiába a kemény munka, a versenyek, de maga a felkészülés is, iszonyú pénzekbe kerülnek. Csakhogy melyik cég fog szívesen pénzt tolni egy kezdőbe? Viszont akármilyen tehetséges is az a kezdő, hogy érjen el nagy eredményeket, ha el se jut a versenyre, mert túl sokba kerül?

Vannak nagyon szerencsések, akik jó időben voltak jó helyen, de ez ritka. Általában aki eredményt akar, az leszokik az evésről. Viccesen hangzik, de igaz.

2012. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez elég bizarr. :S
2012. jan. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!