Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Voltatok már 3-4 napos lovastú...

Voltatok már 3-4 napos lovastúrán? . Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságbók kérdem :).. jah és ha voltatok , a helyet is írjátok le :) köszönöm :D
2012. jan. 23. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hetes lovastúrán voltam csak, de gondolom azért nem fogsz most megsértődni. Hát, kemény volt. Az első 3 nap még oké, de minden nap végén már nagyon fészkelődtem a nyeregben. Mégsem bántam meg, és idén megint megyünk. :) Az Erdélyi lovas túrát is ajánlom, mert tényleg nagyon jó!
2012. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltam Tarán Szerbiában lovasturán....őszintén hosszú az út és 1-nappal előtte indultunk...és mikor vége lett a túrának...indultunk haza, mert édesapám nem szeret mindenhol elnyúlni...De Ez volt az év zárú verseny Szerbiába...Apukám 4-lett az egész SZerbiába, én meg 5-tödii, mert ő eggyel több versenyen volt, mert nekem akkor fülgyulladásom volt... SZtem jó eredmény mivel én 13-éves lány vok..és idén lassan 3-éve járunk apámmal túrára...! :D
2012. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és Szerbiai wok :D Kishegyes!
2012. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző:Noémi te vagy az? Amúgy én még nem voltam több napos túrán, de egy napos vadászlovagláson, vag ytájékozódásin már igen, és mit ne mondjak elég kemény volt, a lovaknak meg jókis izomláza lett, mert a mi síkságunkról egy dombos vidékre mentünk, ahihez nem voltak hozzászokva a lovak:)
2012. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek .. akkor szívesen kipróbálom majd :)
2012. jan. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!