Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Baj lehet? Igaz hogy a galoppb...

BlaaBea kérdése:

Baj lehet? Igaz hogy a galoppból lehozott angol telivérek lába nem a legjobb?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy angol telivért, galoppban versenyzett 1 évet, és hallottam már olyanokat hogy az galopp lovak lába nem bírja és mondjuk ugratni nem is nagyon lehet vele. Igaz ez?
2012. jan. 24. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
az angoltelivér alapból egy könnyen kifáradó ló. a versenyeken is egyből kiadja magából a maximumot, aztán tök gyenge. a lábát is tényleg eléggé tönkreteszi a sok verseny :S. díjugratásra is szokták őket használni, de ha galoppozott akkor már tényleg nem olyan erős a lába
2012. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

rá gondoltam, azt írta hogy egészségesek a lábai, de így már nem tudom...:/ azért köszi : D

2012. jan. 24. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
ezen ugratnak is vele...XDXD (nemazért csk mondom:))
2012. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Ez a ló csak egy évet ment a galoppon - az alig pár futás - és már át van lovagolva. Menjetek és nézzétek meg, milyen állapotban vannak a lábai. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy rosszak.
2012. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes lenne megnézni, mert látszik hogy szépen át van lovagolva ( száron megy, stb..) Érdemes lenne magaddal vinni egy állatorvost aki biztosan észreveszi ha van valami baj a lábával.
2012. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek : )

# 3/5 -ös válaszoló: látom hogy ugratnak vele. De az semmit nem jelent, nem is nagy akadályok, lehet nem is mostaniak, láttam lovat akinek baj van a patájával és mégis ugrott ekkorát ; D

2012. jan. 24. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni.. jónak tűnik. :)
2012. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes lenne megnézni. 1 év, az nem jelent túl sokat, főleg, hogy írja, hogy jók a lábai is. Szép kis ló:)
2012. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!