Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény? Hibák? Ti mit...

Vélemény? Hibák? Ti mit csináltatok volna hogy szépen menjen? (kép)

Figyelt kérdés

Részleteznétek alaposan a lovaglását a lánynak? És a lovat is ugyan így... :)

[link]


Előre is köszönöm! :)


2012. jan. 25. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A ló nem támaszkodik, de nem megy a szárak elen se. A lány háta egyenes, kicsit előredől, a sarka nincs lenyomva, ökleti el vannak döntve. A kéz a szár meghoszabbított folytatása kellene hogy legyen, előréb éne tanni, mert magaalá húzza. Amúgy szép kis ló:) Bocsi, hogy csak hibákat mondtam, nem akartam senkit se megbántani, én sem vagyok tökéletes.
2012. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mailerdeamon ***** válasza:

A ló nincs száron, egyáltalán nem dolgozik a lovas alatt. Behúzza a belső kezét, egy kicsit hosszú a szár, a külső még lóg is. A sarok lehetne lejjebb, de lehet, hogy épp segítséget ad.


Jobban a szárra kellene lovagolni a lovat és forduláskor a kézzel nyitni és nem az ellentétes irányba húzni. Amúgy nem vészes. Van másik kép is? :)

2012. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik h az eddigi hibákon kívül még a külső szár el is van dobva.
2012. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ömm perpillanat nincs így lovaglásról. :S Ez az egyetlen kép. :) Igen direkt hibákat kérdeztem és jöhetnek még a sok sok hiba elemzés, mert első sorban azt szeretném tudni, de persze a dicsérő szavak is jól jönnek! :)


Úgyhogy ez az egy, ezzel a lóval. De van másik ahol én lovagolok más lóval! De ő a kedvencem és vele akarok elérni mindent amit van lehetőségem elérni! Tavasszal együtt tanulunk majd ugrani, mert ő se sokat ugrott még! :)

2012. jan. 25. 18:42
 5/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló! Na igen ha nincs is eldobva de nagyon csúnyán lóg! :S
2012. jan. 25. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Sarok felhúzva, kéz túl lent, előredőlés, és a ló száját húzod! én ezeket fedeztem fel:) De mióta lovagolsz?
2012. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vok. A ló nem támaszkodik. És ez ugye te vagy?
2012. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ez én vagyok, és kb. 2é éve lovagolok. A képen éppen hajtottam, nem mintha nem hajtanám állandóan, mert nagyon nehéz hajtani. :) Alapjába véve nem szokott ennyire fent lenni a sarkam!
2012. jan. 25. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Énis 2 éve lovagolok, nekem is nagy hibám hogy hajtom és a sarkam közben ugye felhúzom ezt megértem. Meg ugye kép, egy videóból jobban meglehetne állapítani:)
2012. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
NA igen, de ez olyan november környéke vagy október, most meg tél közepe van, és nincs fedelesünk. :s Szal majd akarok csinálni videót vagy valamit, de ahhoz meg kell várni tavaszt.
2012. jan. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!