Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan gyűjthetnék pénzt?

Hogyan gyűjthetnék pénzt?

Figyelt kérdés
most leszek 14. lovagolni járok és nekem kell fizetnem és minden héten egyszer lovagolok. de már nincs sok pénzem és nem húzom ki vele sokáig. szüleim nem tudják mindet fizetni mert külön élnek és egy keresetből elég nehéz lenne a heti 3000 forint. de a lovaglást semmiképp nem akarom abbahagyni. ezt csak nyárig kell kihuznom valahogy mert akkor már dolgozok érte, és akkor ugyis minden nap tudok. nyáron majd gyűjtöketek de addig is valahogy kéne szereznem. bár még a nyári pénz szerzést se tudom nagyon. ha eladom a dolgaimat amiknem kellenek abból nem sok pénz jön össze házimunkáért meg nm kapok pénzt. előre is köszi a válaszokat.
2012. jan. 26. 12:51
 1/8 uccu válasza:
Kérdezősködj a lakókörnyezetedben, hogy házimunkáért takarításért, esetleg irodákban, hogy kaphatnál -e pénzt. A lányaim 11 évesek és ők képeket készítenek és eladják. Biztos valamiben te is ügyes vagy. Esetleg ott ahol lovagolsz, kérdezd meg, hogy ha esetleg segítenél a lovak körül, akkor nem pénzért tudnál -e lovagolni. Nem szégyen, egy kérdést megér...
2012. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet köszönöm :) és a lányaid milyen képeket készítenek? tájképeket?
2012. jan. 26. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lovasok.hu-n csomó olyan hirdetés van h ló pucolàsért cserébe lovaglás. Nézz ott körül,hátha van olyan ami közel van hozzád! Sok sikert!
2012. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szülinapra, névnapra kérj pénzt, azt tedd félre. Utolsó: Légyszi linkeldd be amit mondtál, mert nem találom melyik menüpont alatt vannak az ilyen hirdetések!
2012. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az apróhirdetések topicban a "Munkát kínál" címszó alatti hirdetések között lehet néhány ilyen ajánlatot kifogni, de itt a link is, bár nem tőlem kérted:

[link]


Kérdező: Nincsenek esetleg lovas/nem lovas kacataid? :) Meghirdethetnéd és eladhatnád őket, sok kicsi sokra megy!

2012. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. sajnos nem találtam közöttük olyat mert én soproni vagyok és elég messze vannak :/// amit tudok eladok neten de eladó lovascuccaim nincsenek. inkább csak kiskori, babacuccaim. persze mind játékcucc. ha valakinek van még ötlete szívesen várok válaszokat :) amit tudok megteszek köszi a segítséget.
2012. jan. 26. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, a kisbaba cuccaidat is meghirdethetnéd mondjuk a www.aprod.hu -n, vagy www.expressz.hu -n. :) Ha nem kínálod olyan drágán, vélhetőleg lesz rá vevő :)

Esetleg a ruhás szekrényedet is kipakolhatnád, biztosan van 1-2 cuccod, amit nem használsz :) vagy régi tankönyvek, regények, mesekönyvek.

2012. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A régi, nem kellő cuccaidat eladhatnád Vaterán. Ott mindenfélét el lehet adni. :)
2012. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!