Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi kell ahhoz hogy B2-ben...

Mi kell ahhoz hogy B2-ben indulhassunk (díjugratásban)?

Figyelt kérdés
Most B0,B1-be megyünk csak nem tudom hogy hány pálya kell a B2-höz.

2012. jan. 29. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
B1-!stilusban!(kezdő lovas kat) legalább 8 pálya ami 6stiluspont feletti.
2012. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de elvileg amit leirtál az ha jól tudom arra minősit hogy a következő évben nem leszel kezdő lovas. Viszont a szabályzatban az van hogy kezdő lovas is indulhat B2-ben csak B3ban nem. Szóval akkor a B2-höz is meg kell lennie a 8 pályának??
2012. jan. 29. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Most kicsit ki vagyok esve a díjugratásból, nem versenyeztem pár éve benne, de anno két befejezett B1 kellett hozzá.
2012. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pontos szabályzatot itt találod, keresgélj benne:

[link]

2012. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi.A szabályzatot már átnéztem párszor de ugy látszik ez elkerülte a figyelmemet:


2/C Lovasok és lovak minősülési rendszere

Lovasok:

Minden kezdő lovasnak az első startjától kezdve 8db pályát kell teljesítenie A szab. szerinti 8, vagy kevesebb

hibaponttal a B1a, B/1aM, kezdő lovas stílusverseny versenyszámban ahhoz, hogy egy kategóriával feljebb

indulhasson.

Kezdő lovas a 8. pálya A szab. szerinti 8, vagy kevesebb hibaponttal történt teljesítésének naptári évében még

kezdőnek minősül, de minden lovas csak egyszer indulhat a Megyei Kezdő Lovasoknak kiírt döntőn. Kivételt képeznek

a 10 és 11 éves gyermekek, ők 11. életévük betöltésének végéig kezdő lovas kategóriában indulnak.


Akkor még kell pár b1a.Hát köszönöm.

2012. febr. 5. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
igen b2-höz is 8 pálya kell b1 kezdő lovasba.
2012. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. febr. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!