Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdekes kérdés! Szerintetek?

Érdekes kérdés! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek a egy lóval a betonon lovagolok, és előttünk az aszfaltra le van festve egy ilyen kép: , akkor a ló mit csinál? Ha oda ahova a kislány és az anyuka van, oda léptetném, akkor bestoppolna, és nem merne tovább menni, vagy észre sem venné azt, ami előtte van? (Tisztában vagyok a lovak látásával!) Tehát van térlátásuk a lovaknak? Vagy nem is tudom, hogy hogyan fogalmazzak, inkább úgy, hogy a lovakat be tudja csapni a szemük?

Ezen ma a kocsiban ülve gondolkoztam, de nem jutottam dűlőre... :)

Köszi a válaszokat, és elő is mondom, hogy ez egy beszélgetős téma lesz, szerintem! ;)


2012. jan. 29. 18:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

jujj, a kép kimaradt:


[link]


Bocsi :)

2012. jan. 29. 18:57
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lófüggő. Az én lovam nem foglalkozna vele, de ismerek olyan lovat, aki hülyeségbő nég a saját árnyékától is megijedne.
2012. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Előző vogyok: Jaa, hogy ilyentől:) Szerintem erre nem mernének rámeni. Én olyan anya-kislány fehér sétálós képre gondoltam.
2012. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jan. 29. 19:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz?

Még én is meggondolnám, hogy rá merjek-e lépni! :D

2012. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hű, ez tényleg jó kérdés! :)

Szerintem nem merne átmenni rajta... Némelyik még a pocsolyától is fél, mert nem tudja mire vélni a visszatükröződést, és fél tőle, mert tudja, mi lesz, ha rálép. (ez csak kisebb felületen érvényes, egy tónál pl. látja, hogy az víz)

Hát még ha egy ilyen szakadék lenne előtte! Aszfalt ide vagy oda, ez nagyon megtévesztő és profi munka! Maximum akkor merne szerintem rámenni, ha látja, hogy előtte rámegy valaki. De még akkor sem 100%

2012. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:) Igen, én is pont így gondolkoztam, kedves utolsó :)
2012. jan. 29. 19:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon érdekes! Valójában amelyik ló olyan, a még az árnyékától is megijedne. Viszont itt nem is az a lényeg, hanem hogy egy ló hogyan értelmezi ezt a képet. Hogy tényleg valódi szakadéknak nézni, vagy nem lehet becsapni. Szerintem előfordulhat, hogy ő is optikai csalódásban fog majd részesülni, és beveszi. Egyszer azért megnézném, hogy mit reagálna le erre egy alapjaiban nyugodt ló, aki nem a "hiszti" miatt ijedezik.
2012. jan. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik ló bepánikolna. Még egy nyugodtabb típus is beszarna, de attól még lehetséges hogy összeszedi a bátorságát és rálép. Persze egy félősebb biztos nem merne rámenni.

Azt viszont nem hinném, hogy igazinak veszi a képet. Szerintem inkább az lehet rá nagy hatással, hogy élénk színű, talán festék szagú és nagyon elüt a környezetétől.

2012. jan. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Maximum ha látja hogy valaki előtte ment.

De egy olyan típusú ló mint az enyém hogy kajájért bármit megtesz lehet hogy megtenné persze csak ha látja a kaját. :D

2012. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!