Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Dechatlonos Nutriflex étrend-kiegészítőről? Meddig elég? és tényleg hasznos az ízületeiknek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár ég soes próbáltam, de szerintem ilyen dolgokat ne a Deathclonból vegyél. Menj be lvas boltba, Nagylovas, stb ott tudnak segíteni!
2012. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a deathlon nem a lovas sportra és a lovaglásra szakosodott, megbízhatóbb lenne lovas szaküzlet.
2012. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb lenne egy lovas szaküzlet.

De ha nem muszáj szerintem nem kell venni az én lovam már 21 éves soha semmilyen étrend kiegészítőt nem kapott csak széna, abrak, fű, meg gyümölcsök és mégis kicsattan az egészségtől. Tegnap a patkolókovácsunk azt mondta hogy ez a ló nem lehet több 15-nél és azért hogy el higyje hogy annyi amennyi meg kellet mutatnom neki a ló papírjait. :'D

2012. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!