Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gipszelt lábbal lehet lovagolni?

Gipszelt lábbal lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Félek, eltört a bokám, vagy be kell kötni. Szőrén, esetleg voltizsba tudnék lovagolni? A lovam megbízható, és tudok rendesen szőrén menni.
2012. jan. 30. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

A nyakadat is kiakarod törni?


Egyik ismerősöm gipszel csónakázott, de ez se rossz.

2012. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne lovagolj törött bokával!!!
2012. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kéne..a gipszel akár bele is rúghatsz a l oldalába ha megindul és véletlenül leesel akkor nem csak a bokád lesz törött..
2012. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pihentesd ezt kicsit most.. Kimehetsz hozzá ápolgatni, simogatni, kiteheted karámba szaladgálni, de ne ülj rá... Egy az, hogy tényleg megrúghatod véletlen, amit ő jelnek vesz, és baleset is lehet belőle, emellett "tompíthatod" az oldalát, hogy akaratlanul is jelzel neki, közben meg visszafogod, össze fogod zavarni, és később nehéz lesz vele. Emellett a sarkad sem tudod úgy lenyomni, ezzel az ülésed is rontod... Pihentesd a dolgot szerintem.. Inkább gyógyulj meg normálisan, és aztán lovagolj megint, minthogy most megint eltöröd valamid..
2012. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tök jó :D


Látom, Te is fanatikus vagy :D

Ha csak be kell kötni, nem gipszelni, és nem sokszor esel, meg megbízható pacid van, akkor szerintem simán ellóghattok. Nem edzés, vagy ilyesmi, csak kis lazulás, utazgatás belefér :)

2012. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Törött lábat nem ő gipszel, és nehogy azért ne menj el a kórházba, mert lovagolni akarsz!!! Max lépni akár felülhetsz, de én tényleg hagynám inkább kicsit...
2012. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad! Nem lehetetlenség, de a lábad sérült, és nagyon nagy butaság lenne az egészségedet kockáztatni.
2012. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A pacinak semmi baja nem lesz, ha szőrén felülsz picit (én is megtettem anno) de a mai fejemmel nem tenném. Nem véletlenül találták ki, hogy a sérült lábat fel kell polcolni, nagyon sokat árthatsz vele, ha ehelyett lógatod, ráadásul még mozog is...

Nekem soha nem jött helyre tökéletesen a bokám, lehet, hogy jobban jártam volna, ha nem vagyok olyan fanatikus és inkább kihagyom gipsszel a lovaglást.

2012. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Veszélyes. Ha esetleg mégis történne valami mert miért ne, akkor kéne a bokád de az meg meg van merevítve. Ez elég veszélyes. Bírd ki!
2012. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!