Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van annak -hogy ha keresnék egy lovardát és felajánlanám, hogy heti egyszer el tudok menni önkéntesen segíteni (csutakolni, istállót rendbe tenni ) - hogy "felvegyenek"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kérsz cserébe semmit, akkor sok. Az ingyen munka mindenhol aranyat ér.
2012. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mailerdeamon ***** válasza:
Először ingyen szeretnél dolgozni, később pénzért vagy lovaglásért? Erre kb. semmi esélyt sem látok.
2012. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50-50%. Ha van ott elég munkaerő, akkor szerintem nem kellesz. Ha meg elék a segítő kéz, akor nem mondanak nemet, főleg, ha nincs elég lovas a lovakra, akor te segíthetsz őket lelovagolni. Ha semmit nem kérsz cserébe, akor szerintem simán adnak munkát. De télleg ne úgy állíts be, hogy cső dolgozni fogok lovaglásért cserébe, hanem úgy, ahogy az első írta. Én szorítok neked!
2012. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudok lovagolni és szeretnék is megtanulni, de nekem már az is elég ,ha velük lehetek. Szóval nem kérnék érte semmit!!! Ha lenne lehetőség arra ,hogy lovagoljak is annak nagyon örülnék ,de nekem már így is nagyon megérné :) Nagyon szeretem a lovakat.
2012. jan. 30. 20:00
 5/15 Mailerdeamon ***** válasza:
Az is kérdés, hogy mennyire bánsz magabiztosan a lovakkal. Menj ki néhány szimpatikus lovardába és majd ők válaszolnak a kérdésedre.
2012. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze! Azt fogom tenni, csak gondoltam megkérdezem, hátha vannak itt tapasztalatok ilyen téren.
2012. jan. 30. 20:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem tudsz lovagolni, akkor nem sok esélyt látok, hogy "ingyen" tanítgassanak. De ha csak ápolni szeretnéd őket, mert gondolom nem trágyát lapátolni mennél, arra látok esélyt. Egy próbát mindenképp megér.
2012. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy évig jártam "lovagolni". Rendszeresen jártunk ,de csak futószáron sétáig jutottunk. Nem tudom ,hogy máshol milyen szintre lehet eljutni egy év alatt ,de ott ennyire sikerült mindenkinek a csoportból. Ott azért lett egy kis tapasztalatom csutakolásban, etetésben, a boxok takarításában. Majd később külföldön voltam egy lovas háznál - ott sem sikerült lóra ülnöm :D - de ott rám merték bízni őket ,mert sokszor etettem vagy tisztítottam a helyüket ill őket. Az istálló takarítástól sem riadok vissza egyébként. De legfőképpen lovakkal szeretnék lenni.
2012. jan. 30. 20:14
 9/15 Mailerdeamon ***** válasza:
Elárulod nekem, hogy mit csináltatok egy évig futószáron sétálva? Csak érdekel.
2012. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Van rá esély. Én először lovagolni mentem, aztán nem volt rá keret, így segítettem is, és lovagoltam is. Csak a végén átfordult. Egyedül vittem végig egy tábort, és nem lovagoltam érte semmit.

Szóval azért vigyázz!

De ha már viszonylag sokszor ott vagy, akkor biztos kerülsz lóra is.

2012. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!