Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fekete kanca lónak milyen...

Fekete kanca lónak milyen színeket ajánlotok versenycuccnak?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi! :D
2012. jan. 31. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arany, Ezüst, Hófehér, Piros, Kék.
2012. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mailerdeamon ***** válasza:
Versenyre fehér.
2012. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

fehér és kék cuccom már van :D

szerintetek egy barna rózsaszín menne hozzá? itt a takaróról egy link: [link]

2012. jan. 31. 22:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos, én a Rózsaszínre is gondoltam, de az NAGYON intenzív. Maga a piros is eléggé intenzív Önmagában, de a Rózsaszín az igazából a Barbie-knek való... (nem megsérteni akarlak ezzel).
2012. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát van egy fukszia izzasztóm, és az elég jól állt neki, csak nemtudom, hogy így barnával menne e a fekete lóhoz...szerinted? (tudom h barbie-nak való meg midnen, de kicsit szeretem a rózsaszínt, nem mondom h bele vagyok bolondulva, vagy ilyesmi, csak tetszik, és ha már kislány, úgygondoltam h akkor lehetne ilyen is :) )
2012. jan. 31. 22:16
 6/12 Mailerdeamon ***** válasza:
"szuper" színek, de versenyre csakis fehér illik. Esetleg fekete.
2012. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát csak fekete lónak fekete izzasztó nemigazán mutat jól...:/
2012. jan. 31. 22:28
 8/12 Mailerdeamon ***** válasza:
Ezért is írtam fehéret már kétszer. Ha csiricsáréra veszed max. körberöhögnek. :)
2012. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fehér, esetleg mélybordó. A verseny egy formális esemény nem egy divatbemutató. Szerintem ezzel egymásnak akartok felvágni a melegítő karámban, hogy kinek milyen színűn a szettje. Én a fehérre esküszöm, esetleg piros még ami jól mutat egy feketén.... na de rózsaszín...tényleg Barbie szín.
2012. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fehér, vagy valami szép sötétebb... Bordó, sötétkék, nagyon óvatosan esetleg sötétlila... Bár láttam már fekete kancán krémszínű izzasztót, az is nagyon szép volt rajta:)
2012. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!