Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan szedjek trükköket?

Honnan szedjek trükköket?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok linkeket hogy honnan lehet meghajlást,ágaskodást,spanyol lépést stb-t tanítani lovaknak! :)
2012. febr. 3. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt köszi :D
2012. febr. 3. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki ennyire hajtja a trükk tanítást, az valószínűleg nagyon nem tud lovagolni. Inkább tanulj meg lovagolni, mintsem a lovadat teszed tönkre fizikálisan és mentálisan, hozzáértés nelkül, A hozzáértés nélkűl abból derűl ki, hogy ha értenél hozzá nem kérdeznél!Először talán neked kellene tanulni, aztán ha tudod, hogy mit akarsz a lovadnak megtanítani, megtanulhatod azt is, hogy kell a lónak megtanítani!!!
2012. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ne adj nekik jutalomfalatot.mert akkor esetleg a későbbiekben majd baj lesz, gondolok itt pl a harapásokra és a tiszteletlensègre a Lovad részéről
2012. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2,én NEM akarok a lovamnak tanítani semmilyen trükköt,ne érts félre!! hiszen nincs is lovam! ne vádolj semmivel,mert én igazán megérdemelnék egy lovat.te honnan tudnád hogy én hogyan lovagolok??

csak kíváncsiságból kérdeztem!

2012. máj. 16. 19:45
 6/6 A kérdező kommentje:

csak olyan személy kérdezheti,akinek van lova?

köszönöm szépen,értek a lovakhoz,és nem én mondom hogy tudok jól lovagolni,hanem az edzőim!

2012. máj. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!