Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Anyukám nem akar kiengedni a...

Anyukám nem akar kiengedni a lovamhoz. Hogyan vehetném rá, hogy kiengedjen?

Figyelt kérdés

Ismerősnél tartjuk. Busszal mennék-jönnék. De lehet, hogy apum jönne értem kocsival.

De anyum nem akar kiengedi mert, hogy milyen hideg van, meg így is kicsit köhögök. De nem maradnék sokáig csak amíg rendbe teszem meg egy kicsit lennék vele. (bent az istállóba). Egész héten nem tudtam kimenni. Meg múlthét vasárnap sem.

14/L


2012. febr. 3. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
MOnd azt, hogy felelőséget vállaltál érte, és neked kell takaritani tisztitani, és ő abban akar megakadályozni hogy ellásd a feladatod. és ő se csinálja azt hogy nem megy munkába vagy bevásárolni csak azért mert egy kicsit köhög.
2012. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit lesújtóan fog hangzani a válaszom, de anyukádnak igaza van.

Itt kb. - 10°C van, gondolom ott sincs több.

Csúszik az út, hideg van, ráadásul már sötét is.

Hidd el, a lovad meglesz nélküled is, majd később meglátogatod.

2012. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy holnap reggel szeretnék olyan 8 körül menni.

Elnézést, nem figyeltem. :)

2012. febr. 3. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos rá fogod venni valahogy, esetleg ha mégsem akkor egy kicsi idő múlva ugyis kimehetsz mert jobb idő lesz... Vagy esetleg ha meggyogyulsz ( mézes tea, sál) mondhatnád azt is hogy jó lfelöltözök és a lovad is egyedül van és a te felelöséged hogy ő rendben legyen.Én mindig lovagolhatok mondjuk rossz időbe is... nekem mindig azt mondják h egyszer ezt is el kelll kezdeni.... Mond meg h akkor ha nem mehetsz el nem fogsz semmiből tanulni az életben!!! HAJRÁÁ SZURKOLOK TUDOM MILYEN ÉRZÉS LEHET! ( MIKOR BETEG VOLTAM ( LÁZAS) ENGEM SE ENGEDTEK EL MONDJUK NEM IS AKARTAM DE NAGYON ROSSZ ÉRZÉS TUDOM) egyépként meg ha nincs más választásod akkor fogad el.. nem örökké tiltottak el (nem sok embernek adatik meg az h lova legyen)
2013. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!