Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy 2 éves...

Mennyibe kerül egy 2 éves angol telivér, akit versenyzésre szánnak, az USA-ban?

Figyelt kérdés
Segítenétek ezt megkeresni? Ha lehet dollárban adjátok meg :) Kb. úgy átlagban, nem híres szülőktől, hanem mindene csak úgy átlagban... egy liciten.
2012. febr. 3. 22:16
 1/4 Mailerdeamon ***** válasza:
Ezt általánosságban képtelenség megmondani. Mire kell az ár? Hátha úgy jobban tudunk segíteni.
2012. febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan az ára kell, ami kell :) Tehát nem mire. Csak tudni szeretném mennyi az USA-ban egy tenyésztett 2 éves, akit liciten adnak el. Kb. mennyi szokott lenni a kezdőára. Találok én itt árakat, meg wikipédián átlag árat is mondd, csak azt nem tudom, hogy az amerikaiak áraknál a vesszőt hogy értelmezik?
2012. febr. 4. 11:45
 3/4 Mailerdeamon ***** válasza:

A kikiáltási ár csak egy dolog. :)


Délután körbenézek, de kérdés, hogy yearling érdekel vagy 2 éves, mert 2 évesen már futnak, tehát az ár szempontjából a versenyeredmények is számítanak már.

2012. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mailerdeamon ***** válasza:
Hirtelen egy washingtoni aukció találtam: 86 yearlinget adtak el összesen 948.600 dollárért, vagyis átlagosan 11.030 dollárt fizettek darabjáért. Persze volt, amelyikért sokkal többet, és volt, amelyikért sokkal kevesebbet. Ehhez képest megnéztem egy internetes oldalt eladó yearlingekről, ahol elég sokat találtam már 2000-3000 dollárért is.
2012. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!