Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy nem agyonhasznált, eredmén...

Egy nem agyonhasznált, eredményes ugrólovat mennyi idő alatt lehet eladni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 05:19
 1/6 A kérdező kommentje:
úgy értem,hogy még alkalmas versenyzésre
2012. febr. 5. 05:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Árfüggő is a dolog. Ha jó a ló, egészségileg rendben és nem kérsz érte sokat, akkor rövid idő alatt is elkelhet. Ha nagyon megkéred az árát, akkor akár évekig sem akad gazdája.
2012. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
meg hát lehet érdemes megvárni a tavaszt. -10ben nem sokan akarnak ugrólovat venni...
2012. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg a tavaszt, mert tényleg akkor vesznek sokan vagy nyáron, és azért reális áron kell eladni.
2012. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mailerdeamon ***** válasza:
Egy sportlóval télen is dolgoznak, nem feltétlen kell megvárni a tavaszt. Meg lehet hirdetni már most, nézzetek szét a neten, hogy hasonló korú, képzettségű, származású lovak milyen árban vannak fenn. Az árat az alapján is érdemes kétszer meggondolni, hogy mennyire sürgős az eladása.
2012. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kitty1976 válasza:
csatlakoznék az előttem szólóhoz, miszerint egy sportló eladásához nem kell megvárni a tavaszt. ez igaz lehet a teniszütő vásárlásra, amit gondolom 30 ezerért már veszel egy használhatót és aki egyébként nem nagyon mozog lehet, hogy a jó idő folytán beruház és kedvet kap. de hülyeség azt gondolni, hogy ez a lónál is így van. aki lovat vesz, az nagyjából tudja, hogy bele kell nyúljon rendesen a pénztárcájába (tartás, állatorvos, felszerelések stb.)aki ilyen beruházást tervez, az nem csak azért teszi, mert kisütött a nap. a helyedben én megbíznék ezzel egy jó lovast, akit ismernek a szakmában (neveket is tudnék éppen mondani)nekik vannak állandó tanítványaik, akiknek adott esetben ajánlani is tudják. persze nem ingyen tennék, de csak jól járhatsz vele. ilyenkor általában dolgoznak is a lóval, korrigálják a tapasztalatlan lovasok által okozott hibákat és - attól függően mennyit dolgoznak vele - de felhozhatják egy jobb szintre. ezzel nő az értéke, amit persze meg is tartanának. de ha magad akarod eladni és nem mozogsz lovas körökben, a ló egyre inkább kijön a formából, ami értékcsökkenő és persze ott van a havi min. 60 ezer tartás amit addig is fizetni kell. szerintem gondold át. remélem segítettem.
2012. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!