Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rajtengedélyvizga elméleti...

Rajtengedélyvizga elméleti része hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Áprilisban megyek vizsgára és kicsist izgulok az elmélet miatt...

Ti mikor voltatok? És hogy zajlott? Milyen kérdéseket tettek fel?


2012. febr. 5. 23:06
 1/5 Mailerdeamon ***** válasza:

Itt fenn vannak az elméleti vizsga témakörei. [link]


Én sosem vizsgáztam, de figyelembe véve hogy a kötelező irodalom egy darab könyv, semmi okod az izgulásra. A témakörök is nagyon egyszerűek.

2012. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát hallottam olyat is h húztak egy kérdést (vagy nem tudom pontosan h van, én se voltam még) és arra kellett válaszolni, meg volt olyan is h csak beszélgettek a vizsgáztatóval és közbe jöttek a kérdések.
2012. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rebce ***** válasza:

Van egy könyv, azt ha elolvasod kétszer, és van fogalmad a lovaglásról - márpedig nyilván van, ha vizsgázol - akkor no para. Egyébként én még a régi rendszerben vizsgáztam, amikor a díjlovagló, ugró és lovastusa szakág leendő versenyzői ugyanazt a vizsgát tették le. Kérdeztek hármat, le kellett rajzolni egy lovardai alakzatot, ilyesmik.

Barátnőm az új rendszerben vizsgázott, ott kérdeztek tőle 3-at, és mehetett nyergelni. Nem kell izgulni, mert nem éri meg nekik szóbelin meghúzni valakit, ha valamibe belekötnek, akkor az a lovaglás...

2012. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) a lovaglástól azért nem félek annyira, mert ott tudom, hogy mit kérnek és azoket folyamatosan tudom gyakorolni :)
2012. febr. 11. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam(djlovas rev-en) átnézték a könyvet, amit ki kellett tölteni és a vizsgáztató által szimpatikus résznél megállt és arról kérdezett. A kikötőszárról kellett beszélnem. De ez már elég régen volt.

Ugró rev-en voltak tőlünk tavaly, ott húzni kellett egy kis cetlit, amin 3 kérdés volt. Erre kaptál egy kis időt, hogy kidolgozhasd, majd el kellett mondani a vizsgabiztosnak. Olyan volt, mint egy sulis szóbeli felelet :) Szerintem amúgy ez a húzós dolog a legjobb, lehet, hogy már mindenhol így csinálják.

Sok sikert!

2012. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!