Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondtok nekem lovardákat...

Noni2000 kérdése:

Mondtok nekem lovardákat szeged környékéröl? Az elérhetőséget is.

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok van. A csongrádi Pejko Panzió- bár én nem szeretem, nem egy színvonalas lovarda; a Szent László lovas sport klub; Equitania lovasudvar és a két legjobb az ópusztaszeri Akhal teke ménes: [link] és a western lovarda (IC ranch).
2012. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. febr. 7. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Tápéi Marathon Tereplovas Clube

Fent vagyunk Facebook-on, a fenti névvel, elérhetőséggel. Fedett pálya is van, meg kettő kinti karám. 5 póni, 8 sportpóni, és nagyon sok kiváló sportló. Díjugratást, és alap ügyességi feladatokat, és tavalyig GYEPOSZ versenyeken indultunk. Ebben az évben áttérünk a Póni Klubb versenyeire. Ha érdekel még valami, üzenetben írd meg, és ha szeretnéd linkelek videókat is. ;)

2012. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. febr. 7. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam Szőregen is van egy lovarda. a youtube-on láttam videókat is http://www.youtube.com/watch?v=igak6hMkXlw&feature=mfu_in_or.. szép helynek tűnik :)
2012. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy ott is van csak hát, oda nem mehetek meg ismerem az ottani embereket és hát...
2012. febr. 15. 16:29
 7/7 A kérdező kommentje:
És a tesóm is ott van.
2012. febr. 15. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!