Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintem nagyon gáz. Nektek...

Szerintem nagyon gáz. Nektek mi a véleményetek? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=uLnlbN..

0:27-től valami szörnyű és után is vannak ,ég ilyen videók.. én biztosan nem raknék fel ilyen videót, hogy égessem magam.. ÉS ÉN AZ ILYENNEK NEM ADNÉK LOVAT.. nektek mi a véleményetek?!


2012. febr. 8. 16:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Azt hittem, valamilyen élvenyúzós vagy kutyapréselős videót fogok látni. Engem nem kavart fel, de nem értek a lovakhoz.
2012. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem semmi sincs benne, ami miatt égő lenne. De nem értek én se se a lovakhoz se a lovagláshoz. Bár arra kíváncsi lennék miért ugrált olyan furán. Lehet direkt? Biztos nem akarta lelökni a kiscsajt, az nem ilyen akkor.
2012. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
21%

ezt nem direkt csinálja vele a csaj?

amúgy szerintem se gáz..

2012. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted mi a baj ezzel? Miért nem adnál nekik lovat?
2012. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Mert nem igazán tud lovagolni... és nálunk is a lovarada tele van olyan kis csitrikkel akiknek miliomos a papájuk és vezsi nekik a lovakat, ha megunnak 1-et, akkor jön a következő , de lovagolni azt nem tudnak, és annyiból áll az h van lovuk h hetente 2-3 szor lejönnek és lovagolnak, de elő kell nekik készíteni a lovat és le kell szereli utána...
2012. febr. 8. 16:18
 6/32 anonim ***** válasza:
5%
Igazad van én sem adnék az ilyennek lovat! :$ Szegény ló...:$ Húú még jobban rájátszik a csaj rángatja a szárat tiszta erőből! A ló meg azt se tudja mit csináljon a nagy fájdalomtól!...
2012. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
31%

Direkt hajszolja bele a csaj a lovat a bokkolásba. Ez nem tanítás, ez belekényszerítés. Ilyet a lovak nagyon nem megfelelő bánásmód miatt csinálnak. Ezt lehet rendesen is tanítani mindenféle baromság nélkül. Jól látszódik, hogy nem egyszer bele ránt a szájába, keményen rúgja az oldalát és pálcát is használ rendesen. Undorító. A szándékosan borzalmas segítségadásokkal teljesen eltompítja a lovat és azzal, hogy rádicsér erre a viselkedésre, csak azt éri el, hogy a ló egyre kisebb jelekre fog bokkolni. Persze ha majd terepen is csinálni fogja vagy bent munka alatt, mikor a kiscsaj szándékán kívül adni fogja a parancsot erre, akkor nyilván majd jön a büntetés.

A durva segítségadásokkal teljesen tönkremehet a ló, aztán majd tetemes összegeket lehet kiadni, hogy rendesen átlovagolják szerencsétlent. Emellett a csaj végig a szárba kapaszkodik. Én sem engedném ló közelébe. Annak nincs értelme, hogy a bizalmat és munkaakarását teljesen lerombolja egy lónál egy ilyen kis h.lye kölök.

2012. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Igazából nem hiszem h egy ilyen tök mag nagy fájdalmat tud okozni egy ekkora lónak, de az biztos hogy még jobban rájátszik arra h "ugráljon" össze-vissza a ló... és kapálózik a lány a lábával, rángatja a kezét.. adja az utasításokat össze-vissza a lónak.
2012. febr. 8. 16:28
 9/32 A kérdező kommentje:
az utolsónak 100%-ig igaza van.. bár én azért ló közelbe engedném. sőt még lóra is.. de legyen mellette egy normális edző aki adja az utasításokat, mert azt lászik rajta, h bepánikol és nem tudja mit csinálna, csak ráncigálja a száját és rugdossa szerencsétlen lovta.
2012. febr. 8. 16:31
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
Jaaaaj, ne drámázzatok már itt. Milyen nagy fájdalom?? A vége fele látszik hogy direkt lehet, az elején a kiscsaj próbál rajta maradni kb. Úr isten, mekkora fájdalom lehet. Szerintem úgy leb@szná magáról ha annyira fájna neki hogy ihaj...
2012. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!