Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elmondaná valaki hogy itt mi...

Elmondaná valaki hogy itt mi történt?

Figyelt kérdés

nézegettem a videókat és ezt találtam. nem tudom ,mi lehetett az elején a baja a lónak. amugy annyira jól lovagol ez a lány,egyszer szeretnék én is igy lovagolni.

http://www.youtube.com/watch?v=eruaalw6vno&feature=related


2012. febr. 8. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Semmi különös, egy fiatal csikót lovagol be és az néha elég csúnya esésekkel jár. Szerintem a csaj annyira nem nagy szám ahogy lovagol, sok olyan mozdulata van a lónak amiből ő leesik, de nem szabadna ilyen kis bakkolásnál.
2012. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mailerdeamon ***** válasza:
90%
Én pont tegnap néztem ezt a videót. Fantasztikus jó lovas ez a lány, nagyon nyugodt, türelmes azzal a hisztérikus lóval. Meg is lett az eredménye.
2012. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele az esésekbe, hogy mi mi miatt történik, de azt elmondanám, hogy sokan tanulhatnának tőle... Mások nulla tudással kapnak egy lovat, és ahogy leesnek róla egyszer, el is adják, akár vágóra is... Ő pedig foglalkozik ezzel a lóval úgy, hogy az folyamatosan hisztizik és szemétkedik vele... Én tisztelem.
2012. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy egyáltalán nem könnyű eset fiatal lovacska, a videó a belovaglás fázisait mutatja végig. Le a kalappal a csaj előtt, ügyes is, meg hihetetlenül kitartó és türelmes. Szép munkát végeztek az edzőjével. Nagyon nem egyszerű ló volt alatta és nagyon szépen alakult. Elismerésem.
2012. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus belovaglás. Ügyes a kis csaj, de a legtöbb kirohanás a ló részéről nem olyan nagy cucc hogy egy jobb lovas gond nélkül ne tudna fent maradni rajta.

Amikor a csaj leesett az már tényleg nem volt semmi (én is leestem volna) de a legtöbb az csak hiszti. :)

Nagyon ügyes hogy eljutottak idáig:)

Egyetértek valamelyik előttem szólóval azzal kapcsolatban hogy a legtöbb lovas csak játsza a fejét hogy mekkora májer, és amikor elrohan vele egy ló akkor úgy beszarik hogy nem mer többet felülni rá XD

Hát igen, tudni illik Jó időben jó lovon BÁRKI tud lovagolni! Az a hős, aki szar időben (villámlásban, menydörgésben, viharban) hülye lóval is elbír és fent marad rajta ... :)

Az ne verje a mellét aki mind a 3 jármódban el tud lovagolni egy bamba lovatXD majd ha egy idegbeteg temperamentumossal is elbír akkor már tud valamit!

2012. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ott a pont utolsó!!!

sok kiscsaj veri a mellét hoyg a befásult iskolalovakat ellovagolja. nahát erre mondom én azt,hogy jöjjön és üljön fel az én lovamra! meglátjuk mekkora lovas...

2012. febr. 10. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
" utolsó vagyok " :D Miért a tied is ilyen ???:D
2012. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4 éves , belovaglás alatt kaptam meg :) de már ugyahogy kikupálódtunk :D
2012. febr. 10. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
:))
2012. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!