Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy ismerősöm 22 éves,...

Van egy ismerősöm 22 éves, lovas. Lovak között nőtt fel. Lovat szeretnék venni. Szerintetek őt megérné elvinnem magammal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha vagy annyira jóba vele,hogy erre is megkérheted,akkor miért ne kérhetnél tőle segítséget??

Biztos vagyok benne,hogy örömmel segít ha ért a lovakhoz.

2012. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze,ha van rá lehetőséged,hogy vigyél magaddal valaki tapasztaltat,akkor mindenképpen.
2012. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mailerdeamon ***** válasza:
53%
Hát ha nincs jobb. Nincs edződ, edző ismerősöd? Valami ismerős lovardából kérhetnél egyet "kölcsön". Többre mennél vele.
2012. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hozzáértő ismerőssel többre megy, mert sokkal lelkiismeretesebben választana neked lovat, adna tanácsot.

Ha nem értesz hozzá, mindenképpen vidd magaddal, sok szerencsét.

2012. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne őt vidd. Leírásod szerint túlságosan jó barátod/barátnőd. Olyasvalakit kellene választanod, aki pártatlanul tud dönteni.

Hiszen ha látja rajtad, hogy neked tetszik a kiszemelt ló, nem fog neked ellentmondani. Az sem árt ha már a 3.-4. X-en túl van az illető.

2012. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

> Hiszen ha látja rajtad, hogy neked tetszik a kiszemelt ló, nem fog neked ellentmondani.


Ezt komolyan gondolod? :-))) Szerintem meg jót akar majd és segíteni fog a jó választásban.

2012. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mailerdeamon ***** válasza:
68%
Objektív, szakértő vélemény kellene, bár a barátnőddel sem vesztesz semmit, elnézegethetitek a lovat ketten is. A lényeg hogy próbáld ki többször is, abból már kiderül hogy neked megfelel-e a képzettsége, temperamentuma - ha csak hobbira kell nagy baj nem lehet. Mielőtt megvennéd nézesd meg állatorovossal, az a barátnődnél biztosabban meg tudja mondani hogy van-e valami probléma vele.
2012. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja a jó választásban biztosan segít, meg az eladónak abban az esetben, ha szabadulni akar a lótól. Hidd el, nem most jövök a falvédőről, a legrosszabb dolog, amit tehetsz, ha a barátnődet viszed! Olyasvalaki véleményére van szükséged, aki nem csak "csudálkozni" megy oda, hanem tényleg megmondja a véleményét.

Vigyél állatorvost, + egy idősebb tapasztalt lovászt.

2012. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szakértő, van saját lova, nem egy lovat lovagolt már be
2012. febr. 9. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Az hogy van saját lova, meg belovagolt, nem jelent az ég világon semmit. Sőt, még az se, hogy lovak között nőtt fel.

nekem is van ilyen ismerősöm, mégse engedném hogy felüljön a lovamra XD

Vidd el nyugodtan, valamicskét lehet hogy segít, de legyen veled egy állatorvos is.

Meg nem tudom h milyen a te tudásod, de nem árt egy edző, aki ismeri a te tudásszinted is.

2012. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!