Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek kettőjükről?

Mi a véleményetek kettőjükről?

Figyelt kérdés

A leírás / képek alapján ha választonotok kéne, ki mellett döntenétek? Tudom, hogy el kell menni kipróbálni, stb, de akkor is. :)


Kettőjükbe vagyok beleszerelmesedve:


[link]


[link]


2012. febr. 10. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha csak a külsőt nézem, akkor a 2. nekem jobban tetszik, de ugyebár a karaktere sokkal fontosabb...
2012. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Külsőre egyértelműen az első tetszik.
2012. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem értek a lovakhoz, nem is olvastam el, de kép alapján ROBI :DD Iszonyat szép-
2012. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, hogy kinek mi a véleménye a lábakról, a testfelépítésről, és olyan dolgokról, amik a képeken többé-kevésbé látszanak. :) Több szem többet lát.
2012. febr. 10. 23:02
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat
2012. febr. 10. 23:02
 6/18 anonim ***** válasza:
A 2-nak nem olyan izmos a nyaka, és nem olyan erősek a lábai, nekem az első jobban tetszik. :)
2012. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mailerdeamon ***** válasza:

Engem különösebben egyik sem győzött meg. Nem értem miért nem képesek egy olyan fotót készíteni a lóról, amin látszik?


Ha már választani kell én az elsőre szavazok. A második nagyon izomszegény, fejletlen, nem tetszik a nyakillesztése. Persze biztos ki lehet kupálni, de én azt is kétlem hogy a kiképzése előrébb tartana az elindul, megáll, gyorsít lassít, jobbra-balra szintnél.


Az árak is nagyon megszaladtak, főleg hogy az első sürgős. Ennyi pénzért már lovat lehet kapni.


Én amúgy tudod melyik pintora szavazok? Erre: [link]

2012. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek Mailerdeamonnal, amit ő linkelt, sokkal inkább, mint bármelyik a másik kettőből.

Aki "iszonyat szép"-nek titulálta a Robit, azon jót mosolyogtam, biztos nem sok lovat látott még... Katasztrofális, de közel sem annyira, mint a második. Amikor először ránéztem, az jutott eszembe, ez egy csökött, besült csikó.... Aztán megnéztem a korát. Nos, abszolút nem csikó már, de nincs nyaka, a csánkjai olyan nyitottak, hogy rossz ránézni, az egész ló izomszegény, mindehhez brutál drága. A Robi kicsit normálisabb alkatú így kép alapján - mondjuk tragikusan rossz képek, de mindegy - de full elhanyagolt ló benyomását kelti. Én ha el akarok adni egy lovat, legalább megpucolom... Na mindegy.

Ha már ennyit akarsz adni egy lóért, tényleg keress egy lovat, kedves kérdező, ennyiért már azt is adnak.

Ja és ugyan oda van írva, hogy belovagolva, de amelyik ló tisztességgel be van lovagolva, annak soha nem ilyen a felépítése, ugyanis a helyes lovaglás egészen másként építi az izmokat. Azt el tudom képzelni, hogy előre nyújtott botnyakkal hajlandó előre menni és megállni, meg olykor kanyarodni. Csakhogy ez nem belovaglás. Mondjuk, ez nem a lovak hibája.

2012. febr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én Manithou-t választanám. Egyrészt a leírás alapján másrészt mert több kép van amiből sok minden kiderül a lóról. Szép, elegáns, és van benne angol telivér is ami tisztán látszik. :)
2012. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8 Nem értek a lovakhoz, de már most többet láttam, mint te egész életedbe fogsz szerintem : )
2012. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!