Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a lóról?

Mi a véleményetek erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 11. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szép, lendületes mozgása van, jó testfelépítése :) Az ugráshoz sajnos nem értek.
2012. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tetszik ahogy ugrik
2012. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

Nem rossz de az lábtechnikájától nem vagyok elájulva. Amúgy meg mindig gyanús ha belovagolt lóról nem készül nyereg alatt kép. Kérdés hogy mi az ára.


Én amúgy az egyik másik lova miatt beszéltem már az eladóval. Az a ló is belovagoltként van meghirdetve. Az hagyján, hogy tipikus csabai kupec stílusban beszél, de kiderült, hogy a lovon jó ha háromszor ültek, hónapokkal azelőtt.

2012. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó hozzászólással.
2012. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rebce ***** válasza:

Az ügetése jó, vágtában kicsit merev.

Ugrásról: nem lenne rossza a lábtechnikája, ha normális távolságra lenne a két ugrás. Mivel baromi szűkre van téve, ezért nem mutat sokat, nagyon megakad, ezért is esik vissza ügetésbe ugrás után.

nekem túlságosan telivérezett, de van akinek ez a penge testalkat jön be. Jó lett volna, ha van olyan videó róla, amin normális távolságból ugrik, lehet, hogy többet mutatott volna.

Az meg, hogy állítólag belovagolt... Nem vennék rá mérget!

2012. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szép lednületes az ügetése. Ugrótechnikája nem rossz, de látszik, hogy nem ugrott túl sokat, és ezért nincs túl sok tapasztalata. Ezt lehet javítani. Külleme gyönyörű, származása jó. Megérné megnézni. :)
2012. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csenge587 ***** válasza:

Szép küllemű ló,bár én mindig kicsit furcsállom ha egy belovagolt lóról nincsenek nyereg alatti képek...

Az ugráson még van mit gyakorolni,bár szerintem jó ugróló válhat belőle!

Jó lenne,ha az ára meg lenne adva!

Egyébként a hirdetőjének a többi lova is gyönyörű!!!

2012. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!