Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feles tartásról érdekelnének...

Feles tartásról érdekelnének vélemények! Pozitív és negatív tapasztalatok egyaránt. Esetleg van itt olyan, aki feles gazdit keres? Bp. Főleg XVII. ker vagy Pécel jöhet szóba.

Figyelt kérdés

2012. febr. 11. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd csak, itt van egy:

[link]


A 17. kerületben volt már felestartásom, nagyon jó ajánlat volt, havi 10.000ft és korlátlan lóhasználat :) Korrekt kis emberkék voltak, a ló viszont nem volt nekem való. De teljesen megértették, hogy miért szeretnék kiszállni a felesből, nem volt gond.

2012. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én régebben tartottam felestartában egy lovat, a gazdája több mint 100 km-re lakott, ezért csak hétvégente jött le, hétközben enyém volt a ló. pár hónapig jól működött a dolog, aztán a gazdi féltékeny lett rám, ezért elvitte a lovat, aki aztán jól a fejére nőtt. Kicsit vegyesen élem meg a dolgot, mert nagyon megszeretttem a lovat, és fájt hogy egy szó nélkül elvitte.

Szóval az ilyenekre fel kell készülni...

mindent le kell írni, mi kinek a felelőssége, meg ilyenek.


Jó keresgélést!

2012. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mailerdeamon ***** válasza:

A jó kapcsolat alapja a jó szerződés. Ha már az elején azt látod, hogy valamiben nem értetek egyet jobb hagyni, mert később csak bajod lesz belőle.


Én is voltam felestartó egy ideig, jól is működött a dolog, csak a lóval voltak gondok és úgy gondoltam, hogy problémás lovakat lovagoltam eddig is, ingyen, így nem éreztem fair-nek hogy szenvedek a lovával hogy jobb legyen és még fizetek is érte.

2012. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!