Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a budai...

Mi a véleményetek a budai oldal lovardáiról, ahol lovasoktatás is van?

Figyelt kérdés

Eddig ezt olvastam róluk:

Törökbálint: nem olyan rosszak, az Anna - hegyiről vegyes dolgokat olvastam, a többi kicsi nincs info.

Budaörs: itt lehet, hogy nincs is oktatás, pedig lovakat tartanak, azt tudom.

Budakeszi: a vitorlázó reptér melletti egész jónak tűnik, van egy másik, ami nem annyira

Kelenvölgy/Kamaraerdő: legalább két lovarda van, az egyiknek csak a pónis része jó. Láttam még lovakat a Keserűvízforrásoknál, de ott szerintem nincs oktatás.

Pannóniatelep: erről is jókat hallottam.

Kopár csárda: szerintem ott sincs oktatás és nem is tűnik jónak.

Akadémia (volt Honvéd): ezt már régóta ismerem, nem mennék oda.

Petneházy rét: drága. Hidegkúton tartottak még lovakat, de nem tudom, hogy most mi van velük.

Sóskút: erről is jókat hallottam, de nekem talán túl profi.

Érd: ott volt egy hely, ahol a tulaj leszúrt egy bértartott lovat. Ezek után bizalmatlan vagyok.


Ezek nagyjából megfelelnek a valóságnak, vagy tudtok egy jó lovit, ahol lovagolni is lehet?



#lovaglás #lovarda #lovardák Budapesthez közel
2012. febr. 13. 13:00
 1/3 Mailerdeamon ***** válasza:
Nem ismerem őket. De Sóskúttól ne félj, hogy neked túl profi. :) Legalább megtanulsz tisztességesen lovagolni a pénzedért.
2012. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rebce ***** válasza:
Olyan nincs, hogy túl profi. Én azt vallom, hogy ki kell menni, meg kell nézni, ha szimpatikus jó, ha nem szimpatikus, akkor következő. A nagy részét nem ismerem a lovardáknak, mondjuk a Honvédba én se szívesen mennék. Sóskútról személyes rossz tapasztalatom van, de nem oktatás/tartás miatt, úgyhogy nem mondom, hogy ne menj. Esetleg még Páty környékén nézz szét, arra felé is vannak lovardák, többségükben oktatás is van...
2012. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érden csak az Ördöglovas Se,és az Érdi Lovas Se jók,a másik,ahol a tulaj leszúrt egy lovat arról nem is tudom,hogy megvan még-e,de ha igen akk gondolom mondanom se kell h ne menj oda:D...Törökbálinton az Annahegyiben nincs legelő,és ezért mindegyik lovat szétvet ez ideg,mellesleg az oktatók is bunkók:SS...Az Akadémiába ne menj,mert az kritikán aluli,az amelyik Budakeszin van,arról jókat hallottam,csak sokat kell hozzá sétálni.A tőbbiről nem-igen tudok semmit.
2013. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!