Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudnánk minél hamarabb...

X) kérdése:

Hogy tudnánk minél hamarabb újra összeszokni?

Figyelt kérdés
Szóval van (illetve volt, és most megint van) egy gyönyörű kis magyar félvér lovacskám... de külföldre költöztem, és már előtte sem volt rá túl sok időm és energiám, így sajnos kénytelen voltam eladni. De nagyon jól összeszokott páros voltunk, olvastunk szinte egymás gondolataiban is. Egy ismerősömhöz került a ló, akinek viszont nem volt rá lovasa aki lovagolná, így ő is el akarta adni. De előtte felhívott, hogy nem akarom-e mégis visszavenni. És hát nem tudtam nemet mondani. Nem akartam hogy még messzebb vigyék. Szóval visszavásároltam (piti összegért).. de sajnos nem igazán találtam meg vele újra a közös hangot :/ már egy hónapja itt van velem, de olyan mintha nem emlékezne rám. Pedig úgy tudom a lovak sosem felejtenek. Tehát mit tudnék csinálni hogy újra összeszokjunk? Persze tudom hogy sok idő kell hozzá. De mégis van rá valami technika? Nagyon szeretem ezt a lovat és jó lenne megint egyenesbe hozni vele a dolgokat :)
2012. febr. 13. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A lovad meg van sértődve. Azt gondolja, elhagytad. Adj neki időt, ki fogja heverni és újra bízni fog benned, de el kell felejtenie, hogy meg tudtál válni tőle. Sajnos ők nem értik, hogy néha muszáj...

Minél több időt tölts vele, nem csak lovaglás közben, hanem csak úgy a boxban vagy a karámban is, vissza fog jönni minden, csak idő kérdése.

2012. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mailerdeamon ***** válasza:
Sok együtt töltött idő a boxban, karámban, illetve sok-sok lovaglás. Adj neki új feladatokat, kihívást, végezzetek igazi közös munkát, legyen sikerélménye.
2012. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos hallottál már a természetes lókiképzésről :) Ha tetszik neked a dolog akkor esetleg kipróbálhatnátok mert nagyon jót tesz a kapcsolatotoknak és emellett csodás trükköket is megtaníthatsz neki :)
2012. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!