Kezdőoldal » Állatok » Lovak » (Galopp) Hány gyors munkát...

(Galopp) Hány gyors munkát kell mennem körülbelül ahhoz, hogy eljussak arra a szintre hogy versenyen is tudjak indulni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 1 évig kell járni minimum... de mivel még tanulok nem tudok minden alkalommal kijárni, csak hétvégeken, és iskolai szünetek alkalmával (esetleg még nyáron 2 hónapig tudok minden alkalommal kijárni ami nem valami sok:( )... ezért helyezem a hangsúlyt a kérdésemben a gyors munkára, mert az egy év kijárás gondolom az alatt értendő hogy minden egyes napon amikor munkát mennek a lovak én kint vagyok és lovagolok...de mivel ez számomra (egyenlőre) nem lehetséges ezért érdekel ebből a szemszögből a dolog, hogy mi lenne ha csak gyorsakat mennék(de nem ez a fő célom).
2012. febr. 14. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem 2 év kb.ha minden nap kijársz és lovagolsz.lassút is kell menni,h tudj fogni.

melyik istállónál lovagolsz?

2012. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mailerdeamon ***** válasza:

Olyan ez a kérdés, mint ha azt kérdeznéd, hogy hány órát kell vennem ahhoz, hogy versenyben indulhassak.


Kérdés, hogy mennyi időd van rá, hogy mennyit foglalkoznak veled, hogy mennyire van jó érzéked ehhez. Éveket lovagolnak munkában a lovasok mielőtt esélyt kapnak versenyben indulni. Én nem erőltetném, nem számolgatnám, majd ha oda jutsz és olyan istállónál vagy kapsz esélyt a megfelelő lóval (a 40 kilós lányok esete a gyenge lóval hendikeppben).

2012. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

valószínűleg a trénered tud erre konkrét választ adni.

versenyben lovagolni teljesen más, mint egy gyors munka.

én nem siettetném a helyedben.

2012. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Mailerdeamon:

Mi az hogy "a 40 kilós lányok esete a gyenge lóval hendikeppben"

Te csak a kötekedéshez értesz??

Először is nem 40 kg vagyok XD de nem is a 65 kg-os kategóriába tartozom, ami már a határokat feszegeti!

Különben is: a tréner előbb tesz fel egy 40 kg-os embert a lóra, mint egy 60-65 kg-osat, aki olyan nehéz (legalábbis versenyzés szempontjából), hogy szegény ló a belét húzza mire elcipeli őt a célig!

Egy 40 kg-os emberre még mindig lehet súlyokat tenni...de egy 65kg-osból már nem lehet lefaragni, hogy a súlyhatárokon belülre kerüljön, max.kizárják abból a versenyből...., úgyhogy részemről inkább a 40felé közelítők táborába szeretnék tartozni XD Azok szinte bármelyik versenyen részt vehetnek mert könnyűek.

Ezt írtad:

"a 40 kilós lányok esete a GYENGE LÓVAL hendikeppben"

Elmondanám neked, hogy ültethetnek a lóra díjbírkózót is....az sem tudja majd visszafogni, ha nincs rutinja meg tapasztalata!!

Viszont a 40kg-os akinek van rutinja,lehet hogy jobban vissza tuidná fogni. :P

2012. febr. 15. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
te egyáltalán jársz galoppra??? most komolyan.. kinél lovagolsz munkát?
2012. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 2éve lovagolok galoppon munkát;) nyáron mindennap szünetekbe is.. kiskorom óta is kint vagyok galoppon...
2012. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

21:59

Most komolyan, szerinted feltennék ilyen kérdést ha nem járnék ki !?

Nem mindegy neked hogy kinél?

2012. febr. 17. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
nyasgem
2012. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!