Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovatok van? Mivel...

Milyen lovatok van? Mivel foglalkoztok vagy a szüleitek mivel foglalkoznak, hogy lovat tudtok tartani vagy lovardába járni?

Figyelt kérdés
A lótartás nem olcsó mulatság, és ezért érdekel, hogy mivel foglalkoztok, hogy fussa erre.
2012. febr. 16. 01:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek van sok lova. Eger mellett laknak egy tanyán, és a pasi kimondottan lótenyésztéssel foglalkozik már 20 éve. A felesége adótanácsadó. Így "fussa" nekik a lovakra.
2012. febr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

1 magyar félvér kanca 2 éves.

1 shetlandi póni csődőr 4 éves.


Iskolában járok ösztöndíjból vannak ellátva. :)

Nyáronmikor kaszálunk apukámmal oylankor csak zabra meg kukoricára költünk ami nemolyan veszettül drága. Télre gyűlik össze annyi ösztöndíj, hogy simán el tudom tartani még őket télen is és még tovább is. :)

2012. febr. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik vidéken tartanak lovat egy kicsit előnyben vannak a pestiekkel szemben , mert ott akár feltudsz építeni egy saját istállót, megtudod termelni saját magadnak a takarmányt stb. Igazából ahoz ,hogy 1-nél több lovat tartson valaki , ahoz vagy egy Qurvára túlfizetett állás kell vagy pedig "legális" tolvajlásból keresi a kenyerét. Mert aki átlagos munkát végezz annak nincs ideje pénzt keresni ebbe az országba. Nekem most csak egy magyar félvér lovam van , de mások lovait lovagolom és cserébe tartom.
2012. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

egy friz!5 eves dijlovaglo es terepversenyre jarok vele!

anyum orvos es apam lovardatulajdonos!

2012. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sodrott pej kanca

Földművelés, mezőgazdasággal dolgoznak a szüleim, és a ló háznál van. :)

2012. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Arab telivér, csak apum van, vasboltot üzemeltet, meg egy kisebb ajándékboltot. De azt hozzá kell tenni, a 0-ról indultunk.
2012. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy magyar sportoló pej kanca anya nem dolgozik apa meg...bankból szedi a pénzt!
2012. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én vok a fenti további válaszok:nagyon közel van hozzánk a lovarda bértartásba van benne van a kaja eg a széna meg aminden csak fizetni kell!!XDszinte minden nap ki járhatunk
2012. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs lovam, nincs is rá pénzünk. Most töltöttem be a 10-őt, és mivel 4 éves koromtól jártam lovagolni, hat évig, kb. 10-11 éves koromig lovagoltam.


De felmentem az árak. :S

2012. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mersi lady válasza:

Mersi vagyok,12 éves múltam.

Két lovunk van ,nekem egy lipicai kanca ,Bela ,apukámnak meg egy shagyja ,Sylvano del Bravo.A lovak bértartásban vannak egy közeli farmon.Ott nincs oktatás,mindenki saját magának lovizik,csak terepezés van.

Apukám fogorvos,nagyon nagy lóimádó,rengeteget dolgozik ,de hétvégén felül a pacijára és le nem szál amig helyre nem jön az agya.Anyukám birónő,sajnos ő nem szereti a lovakat ,fél töllűk.

2012. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!