Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rajtengedélyi! Ti hogy tanultá...

Rajtengedélyi! Ti hogy tanultátok meg a könyvet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki már a rajtengedély vizsgáig jut, annak alapvetően tudnia kellene azokat a dolgokat, amik a könyvben vannak. Egyébként tök egyszerű dolgok, simán meg lehet jegyezni, legalábbis nekem nem volt probléma. Mondjuk én már lassan 8 éve vizsgáztam, de szerintem azóta se változott a könyv. :)
2012. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Nagyon alap dolgok vannak benne, pl kantározás, nyergek, lovas ruházata, stb... Bár én nem vizsgázok, de egy ismerősöm igen, gondolkoztam rajta, hogy utána kölcsönkérem a könyvét, én érdekesnek találtam. Lovardai alakzatokat, lovat szerelni csak tudsz..:)
2012. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. febr. 16. 18:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem lehet így azonnal megtanulni.. Ez az évekkel jön!
2012. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Ezek az információk az évek alatt "tapadnak" rád, illetve a tapasztalat útján szerzed meg őket.
2012. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na igen, ezt nem "beseggelni kell" ez jön a tapasztalattal amit szereztél eddig, és esetleg majd csak átnézed, hogy pontosíts még egy két dolgot. Jó persze vannak olyan dolgok mint például a páratartalma az istállónak és a boxoknak, a szellőztetése...amik így apró dolgok és lehet, hogy eddig nem foglalkoztál vele, de én két éve lovagolok még is ahogy kicsaptam a könyvet körülbelül ez a két dolog nem volt csak tiszta.
2012. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én tavaly tettem le a vizsgát, nem volt túl nehéz.

Igazuk van a többieknek, ha már a vizsgánál jársz, akkor nagyjából tudnod kell a dolgokat!

Én ebből a könyvből tanultam: [link]

Szerintem érdemes beszerezni, mert sok olyan dolog van benne, mit talán nem tudsz, de a vizsgához szükségesek lehetnek! Sok sikert! ;)

2012. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2012. febr. 21. 19:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak érdemes beszerezni, hanem kötelező is a kitöltött rajtengedélyvizsga munkafüzet
2012. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ebből tanultam és nagyon jó. Pont azokat tették fel mint ami benne volt a könyve. Legalább is abból néhányat.
2012. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!