Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogy nyomjátok le a sarkato...

Ti hogy nyomjátok le a sarkatokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem nagyon nehéz lenyomni. Nagyon feszül a lábam, és ha erőltetem, akkor sem tudom annyira lenyomni. Mit lehet ez ellen tenni

2012. febr. 16. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állsz a falnál és mindkét lábadat folyamatosan távolabb viszed a faltól úgy, hogy közben neki vagy támaszkodva a falnak. Vagy a lépcsőn állsz úgy, hogy a sarkadat folyamatosan feszíted lefele.
2012. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sok sok sok sok lovaglás és gyakorlás :) Mindenki így tanulja meg.
2012. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
mivan?
2012. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

utolso: ha nem erted a kerdest, minek valaszolsz?

kerdezo: ahogy elottem irtak. es gyakorold a konnyitoulest!

2012. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
bocs én csak nem értem, hogy hova akarja letolni a sarkát, meg hogy ez a kérdés hogy kapcsolódik az állatokhoz. kicsit butának és kirekesztettnek érzem most itt magam, hogy csak é nemtom miről van szó.
2012. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amikor a lovon ülsz, akkor a sarkadat le kell nyomni. Csak lovon ülve ez elég kellemetlen, és feszülő érzés, legalább is nekem.
2012. febr. 16. 18:28
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
ja értem. idővel biztos elmúlik a feszülő érzés. próbálj meg jógagyakorlatokat végezni a lábaddal, az hajlékonyabbá tesz, és jobban le tudod nyomni majd a sarkad.
2012. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez tanügetésben nem megy:S ott hogy lehetne gyakorolni?
2012. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

Tanügetésben próbálj meg nem kapaszkodni a lábaddal és erősen húzd meg a derekadat minden ütemnél.


A kérdésre válaszolva, ha könnyű ügetésről van szó: soha ne fölfelé emeld magad a nyeregből, csak hagyd, hogy a ló mozgása előrelendítse a csípőd: ez inkább előrefelé és nem felfelé irányuló mozgás, nem kell kinyújtott térddel felemelkedned, elég ha a feneked néhány centire elemelkedik. Ha nem a lábaddal lököd el magad, az nyugodtan tud feküdni a ló oldalán, és próbáld meg azt érezni, hogy a teljes súlyod a bokádon és a sarkadon van és a bokád rugóként fogja fel a tested mozgását. Tehát amikor kikönnyítesz, a sarkad még lejjebb hajlik. Sok gyakorlással könnyebb lesz majd.

2012. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lazítsd el a bokádat. Igazából én valahol azt olvastam hogy nem lenyomni kell hanem a támaszkodástól megy lejjebb a sarkad és az se jó ha igen le van nyomva a sarkad.

Ha nagyon feszegeted a lábad akkor elvész a rugalmasságod és csak egyre nehezebb lesz. Én mindig azt szoktam mondani h a sarkára tegye a súlyát és akkor lejjebb megy. Használd bátran azt a kengyelt, állj bele nyugodtan.

2012. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!