Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csikónál ez normális? (link)

Csikónál ez normális? (link)

Figyelt kérdés

7 hónapos csikónál normális ez a beesett hát? Csak a fara nő előbb, vagy ez már terhelve volt, esetleg "génselejt" szegénykém?

Előre is köszönöm a választ, nem áll szándékomban megvásárolni, csak úgy rábukkantam :)

[link]


2012. febr. 17. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs beesve a háta, csak a fara van feljebb, és talán a hasa vonala miatt tűnhet még úgy. Nem tudom egyébként, tényleg olyan fura. Várd meg, amíg valaki tudja, én csak tippeltem:)
2012. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnya ez a paci, de eléggé izomszegény, szerintem a háta is azért ilyen. De még nagyon fiatal, lehet javítani rajta.
2012. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mailerdeamon ***** válasza:
Tipikus kupec csikó, rémesen néz ki szegénykém.
2012. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amint látom megoszlanak a vélemények.
2012. febr. 17. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől lehet! :)

Az én csikóm is így nézett ki mikor elhoztuk 6 hónaposan..Fej felett volt neki a szénatartója állítólag azért volt ilyen "görbe" a háta. Majd mindig le raktunk neki szénát és nagyon szép egyenes háta lett! :) 7 hónaposan még ki lehet kupálni! :)

2012. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. febr. 17. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Ettől láttam már durvábbat . Minden csikónak feljebb van a fara ,mint a marja, ez természetes.Ennél a lónál kicsit becsapó, mert elég lapos, kifejletlen a marja ,elég aránytalan még de fejlődésben van bőven.
2012. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még csikó és náluk jellemző, hogy túlnő a faruk..majd igazodni fog.

De látszik rajta, hogy kupec csikó.. :/

2012. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ömmm, igazából nincs beesve a háta, csak rövid, ami (lehet hogy) változni fog mert még nagyon csikó. A testhosszok ilyen korban még aránytalanok. Hosszú láb, rövid test.

Sőt, így sokat szemlélve talán azt is mondhatnám, hogy nincs is semmi baj a hátával, és az egész felépítésével. Ha 7 hónapos korában üti a 140-et akkor szép nagy lovacska lesz belőle. A többibe, hogy honnan van nem mennék bele.

2012. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. febr. 18. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!