Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok mondani olyan gimnázi...

Tudnátok mondani olyan gimnáziumot Budapesten (lehet bentlakásos is), ahol a tanulók foglalkoznak lovakkal?

Figyelt kérdés

Olyan gimibe szeretnék menni, ahol rendszeresen lovagolhatok, törődhetek a lovakkal, lehetek a közelükben. És mindeközben a tanítás is jó, az idegen nyelvbe is fektetnek energiát. Az idegennyelves részt lehet figyelmen kívül hagyni. Szóval tudnátok ilyet mondani? A válaszokat előre is köszönöm!

Kb. olyanra gondolok, mint ami Bábolnán van.

13/L


2012. febr. 17. 19:04
 1/3 Mailerdeamon ***** válasza:
Én Pesten csak a zsokéiskolát tudom. Ez egyébként egy egyházi humán gimnázium.
2012. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 17. kerület mellett van egy ilyen központú iskola Pécelen, a Fáy András Mezőgazdasági, Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, oktatását tekintve szerintem nyújt annyit mint Bábolna, és tényleg itt van Pesttől egy köpésre, az Örs vezér térről a 169-es busszal átszállás nélkül eljutsz a suliba :)
2012. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egyet tudok de az bábolnában van. Lovászképzés stb. Bentlakásos kollégium. 1 héten egyszer lovagolsz
2015. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!