Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez miért van? Szerintetek?

Ez miért van? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve jártam lovardába és ott volt egy kedvenc lovam. Ha bementem az istállóba akkor nyerített! Azóta kaptam egy sajátot és már nem járok oda lovagolni, és a saját lovam nem nyerít nekem pedig én is etetem! Ez miért van? Ez egy kicsit elszomorít!:/ Lehet hogy nem is szeret???:O
2012. febr. 17. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mióta van lovad?

Amúgy hülyeség ilyesmiből következtetést levonni, attól, hogy nem nyerít, nem koslat utánad, meg nem csinál semmi nyalifalit még szerethet :) Oké, hogy ha annyira nagyon oda lenne érted azt jobban kifejezné, de idő kell, amíg egy ló megszeret valakit, sok türelem kell, hogy bárki is elérje, nyerítsen a ló amikor belép az istállóba.

2012. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem minden ló ugyanolyan, és nem törvényszerű, hogy nyihog utánad folyamatosan... Van, amelyik bújik mindenkihez, és mindenkit "szeret", és van, amelyikhez alig lehet valakinek hozzányúlni... Lehet, hogy nem kötődik még annyira hozzád... Mindenkinél máshogy alakul ki...:)
2012. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mailerdeamon ***** válasza:
Az állatoknál mást jelent a szeretet, mint az embereknél. Nálunk nincs barátság, nincs egyenrangúság sem. Az a másik ló egyszerűen csak összekötötte a kellemes ingereket, pl. egy jó lovaglást, a simogatást, a jutalomfalatot veled, ezért üdvözölt amikor mentél hozzá. De nem minden ló ilyen, sőt van amelyiknek mindez teher. Lehet hogy később megváltozik, de lehet, hogy nem. Te attól még szered ugyan úgy, de ne felejtsd el, hogy a ló sohasem barátságból dolgozik együtt az emberrel, hanem mert muszáj neki.
2012. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Augusztusba lesz egy éve hogy megvettük!

2012. febr. 18. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden ló más személyiség, van amelyik bújósabb, jobban bírja a szeretgetést, az enyém pl nem szereti, ő tiszta játékszabályokkal játszik. Persze amikor kunyerál, akkor előveszi az aranyosabbik énjét, de nem jellemző.
2012. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ivett666 válasza:
Szerintem ez nem azért van, mert nem szeret, vagy mert nem várja hogy vele legyél. Az enyém sosem nyerít, ha megyek, de a barátom lova akkor is höhög ha én megyek, pedig őt nem szoktam olyan gyakran pucolni vagy etetni.
2012. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!