Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovatok van?

Milyen lovatok van?

Figyelt kérdés

és ma M.O-n kik járnak lovagolni? háziasszonyok, fiúk, lányok?

írhatnátok róla jellemzést, mármint a lovaitokról, meg magatokról is egy keveset esetleg


2012. febr. 18. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Én nagyon szívesen írok, nincs lovam!
2012. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát köszi
2012. febr. 18. 21:21
 3/12 Mailerdeamon ***** válasza:

Nekem sincs, de majd lesz! :)

Ha minden összejön talán meg is fogok tudni élni a lovaglásból.


A lovasok is csak emberek, van mindenféle, többféle szempontból is lehet csoportosítani őket, a legszembetűnőbb azonban az, hogy vannak, akik minden körülmények között lovagolnak, minden alkalmat megragadnak, képesek áldozatot hozni a lovaglásért és vannak azok, akik kiejtik a szájukon, hogy ló és már ott is áll a budai lovardában, azonban a legkevésbé sem áldozatkészek - hogy szépen fogalmazzak.


Aztán vannak, akik fejlődni akarnak és vannak, akik mindenféle tanulás nélkül "nagy lovasok", aminek általában a ló issza meg a levét, de ez a legkevésbé sem érdekli őket, hiszen azt sem tudják miről van szó.


Akinek a lovaglás az élete az lovagol kisgyerekként, háziasszonyként és öregasszonyként is.

2012. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom milyen fajta lovam van. Magyar félvérnek van írva az útlevelében, de egyértelműen észrevehetők nóniusz jegyek, és valami Fríz, meg hucul, meg sodrott...szóval tipikus kupec ló, de engem nem érdekel, mert ő az enyém, és egészséges. :) 10 éves és herélt, hollófekete színű, a neve is Holló! :)

Én 3 év lovagolok, 3 hónap lovaglás után már egyedül vágtáztam terepen szőrén, amit még a mai napig nem tudok, hogy csináltam. :D Most tanulok ugratni. Hollóval együtt, tanulunk mert ő se sokat tud még. Oktatóm mondta, hogy nagyon szeret ugrani de edzeni kell. :) Nos, én már tudom, mit fogok vele nyáron csinálni! :))

2012. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem német sportló, Wagner. 5éves herélt, sárga, jobb hátsó csüdben kesely :)
2012. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves, sodrott, 21 éves sötét pej kanca, nem is tudok róla írni egyszerűen imádom. :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: 13/l
2012. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 19. 08:49
 9/12 A kérdező kommentje:
még írhattok
2012. febr. 19. 08:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy magyar félvér pacim van 9 éves herélt. Anyai ágon sodrott ezt biztosan tudom, gondolom az apukája magyar sportló. Lassan 4 hónapja az enyém, mostanra már elég jól összecsiszolódtunk. A lovardában állítólag a legbunkóbb ló de én akkor is imádom. Én 13 éves lány vagyok és négy éve lovagolom, már indultam néhány kisebb versenyen, de most jelenleg nem versenyzem, a lovammal ugratunk egy pár hete és egész szépen megy neki, bár 8 éves koráig akadályt nem látott.
2012. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!