Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik ló lenne jobb, milyen...

Melyik ló lenne jobb, milyen szempontból?

Figyelt kérdés

Fiatal ló mindkettő,idomítás céljából venném,legyen alapmozgása ami jó.

Az egyik:

[link]


Másik:

[link]


Mi a vélemény ?

Illetve szerintetek így kép alapján,valami hibák?

Köszönöm.


2012. febr. 18. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Igaz hogy lovagolok de nem vagyok profi!

Szerintem viszon az első kicsit jobb.A második egy kicsit hárta tartja a lábát. Nem tudom, lehet hogy csak a képen, de ha ez mindig így van, lehet hogy ez egy idő mulva hátrányt jelent. De ramszi mindenképp szebb.

Diamond meg kicsit egésségesebbnek látszik, a német sportlovaknak amúgyis jó hírük van!!

(bocs a helyesírási hibákért, nehéz ipodról írni)

2012. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Diamond mellett a másik ló labdába se rúghat és ezt az ára is mutatja. Papírjai megvannak ellentétben Rmaszival. Úgy látom Ramszinak nincs sütése.

Diamond: Háta rövid, nyaka hosszú, de ez fajta ellem. Tökéletes.

Ramszi: neki sincsen különösebb hibája, csak a színe. :)


Én ha már Diamond is választás alá került, egyértelműen őt választanám. Megbízható a hely, ez egészen biztos. Drágán hirdetik, ami jó vérvonalnak köszönhető.

2012. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem mindenképpen az 1. jobban tetszik,meg neki a származása is elég bíztató. Ramszinak lóútlevele sincs, ami elég gyanús is lehet...
2012. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A mén létének köszönheti a lábtartását.
2012. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Mailerdeamon ***** válasza:
Diamond. Ramsziból én nem nézek ki nagy mozgást. De biztos hogy ennyiért nyers csikót szeretnél venni?
2012. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat,a napokban nézzük meg őket.Igen mindenképp!Miért nem lehet nagy mozgása Ramszinak? Amugy kértem hogy küldjön róla képet ahogy mozog de nem küldött.Ez mellékes.

Ezt a kettőt nézzük meg de majd elválik mi lesz.

2012. febr. 18. 22:32
 7/22 anonim ***** válasza:

A 2. nekem jobban bejön.. erősebb bár elég drága ahhoz képest, hogy nincs papírja..

De én akkor is őt választanám.

2012. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A Justboy csikónak (az elsőnek) is van gond a lábaival, hátsó csüdjei nagyon nem tetszenek, igazából a csánkja se, de jó lenne hátulról látni, négy lábra rendesen felállítva.

A lipp jellegűvel egyáltalán nem foglalkoznék.

Egyébként egyik sem éri meg az árát, közel sem.

2012. febr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Diamond: Igen a hátulja elég nyitott és a csüdje nekem is szemet szúrt(valaki már írta) ,nekem nem tetszik a nyaka sem de lehet ,hogy azért mert még gyenge


Lipicai: Fajtájához mérten előnytelen kosfeje van. Használgatják ugyan néha díjlovaglásra de igazából a fogatban a helye. Idomítani nem ajánlom, kár bele a sok energia.


Az első lónál inkább a származás dobja meg az árát, a lipicai is túl drága.Én egyiket sem venném meg, kevesebbért is láttam már ezektől szebb lovat.

2012. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ennyiért már lovat is kapsz.. ;)
2012. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!