Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor szabad dicsérni a lovat?

Mikor szabad dicsérni a lovat?

Figyelt kérdés
Díjlovaglásnál, de csak gyerekverseny szinten mikor szabad dicsérni? Szóval a "pálya" végén megállok X-nél köszönök, és hosszú száron kijövünk. De a "leléptetés" alatt, azaz amíg a négyszögben vagyunk, de már vége, szabad simogatni? Jó, vagy rossz pont? Befolyásol valamit? Jó, vagy rossz szemmel nézi a zsűri?
2012. febr. 19. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez hülye kérdés.. akkor dícséred amikor akarod.. nem számít h amikor mész ki megdícséred e.
2012. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi erővel ha éppen vágta jön, és szépen beugrik, a feladat végzése közben amikor csak kedvem tartja, simogathatgatom a lovam anélkül, hogy így bármit befolyásolna a stíluspontokon?
2012. febr. 19. 11:48
 3/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Miután befejezted a programot. Állj után már nyugodtan megdicsérheted.
2012. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Csak mert a múltkor le lettünk szidva kicsit, hogy nem szabad bent dícsérni...
2012. febr. 19. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Állj és elköszönés után nyugodtan, addig lepontoznak. De kifelé jövet már úgy dicséred, ahogy akarod.
2012. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm.
2012. febr. 19. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
énis így értettem, hogy a vége után bármikor megdícsérheted..te döntésed.Ez olyan mint bármilyen verseny.. pl ugrásnál.. nyílván nem 2esugrás közepén nekiállok simogatni...xd
2012. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, csak arra voltam kíváncsi, hogy milyen benyomást tesz a dicséret. Szóval hogy az jön le, hogy ez a versenyző tiszteli a lovat, és a munka után megdicséri, vagy az, hogy feladaton kívüli majmolása a lónak, vagy nem tudom...
2012. febr. 19. 14:20
 9/9 Mailerdeamon ***** válasza:
56%
Szerintem bármit (amit nem tilt a szabályzat) csinálhatsz a lóval a program lovaglásra előtt és után nem kellene hogy befolyásolja a pontozást.
2012. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!