Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy 1boxos ló...

Mennyibe kerül egy 1boxos ló istálló építése?

Figyelt kérdés
olyan átlagosan
2012. febr. 19. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Hát nem tudom sajnos így, de miért csak egy box? Egy lovat akarsz tartani? Nem kéne minimum kettőt? Egyébként ugyebár egy jó nagy box akkor, ha csak egyet-kettőt akarsz, én bentre tenném a csapot, legalábbis nálunk van bent, akkor nyeregtartó, meg ilyenek... Viszont én legalább többet tennék, több lovat, több boxot, mert melegítik egymást, bent marad a meleg télen... Viszont ha egy pici szobányi helyre bezársz egy lovat, konkrétan megfagy.
2012. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Egy box eléggé hülyeség szerintem is, annál is inkább, mert a ló társas lény. Nagyon rossz neki egyedül.

Amúgy pedig attól függ, mit szeretnél. Fából, palatetővel úgy 150-300 ezer, attól függ, hogy csinálod vagy csináltatod. Téglából, cseréptetővel ennél több.

Egy box, ha csak a négy fal meg egy ajtó (angolboxos módszerrel mindenképp sokkal kevesebb, mint egy normál istálló, amiben ott a víz, netán nyerges, abrakos, plusz egy box. Attól függően, mit akarsz bele, milliók is lehetnek. Arra azonban számíts, hogy ha csak egy ló van az istállóban, a víz konkrétan befagy, olyan hideg lesz.

2012. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi nem lenne nagyon egyedül mert sok sok barátomvan akinek lova van és minden nyáron nyaralni mennek sokszor rám a pacit és így nem lenne nagyon egyedül
2012. febr. 19. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
De az kevés lenne neki, hogy néha ott van egy másik ló, állandó társ kell neki. És nyáron hiába van ott más is, ha attól még télen megfagy a víz és a lovad is..
2012. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Állandó társ kell neki.

olyan 300E kb.

2012. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg fagy a víz? hogy jön ide? szerinted miért raknak a lovakra takaród és több szénát szalmát?
2012. febr. 19. 16:38
 7/10 A kérdező kommentje:
t
2012. febr. 19. 16:39
 8/10 Mailerdeamon ***** válasza:

Egy boxos istállót senki nem épít. Készítsetek neki inkább egy stabil három oldalú beállót, olcsóbb is, elég is, szabadon jár-kel a ló, nem kell egyedül bezárni sehová.


Úgy jön ide a víz, hogy egy normális istállóba be van vezetve a víz, mert az önitatóhoz nem árt.

2012. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz
2012. febr. 19. 17:15
 10/10 A kérdező kommentje:
De sok olyan ember van aki 1 személyes így is mondhatjuk ilyen istállót épít hogy tudjuk ezt is shetlandi póni lesz
2012. márc. 3. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!