Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van mindeki megijedve ha?

Miért van mindeki megijedve ha?

Figyelt kérdés
El akarom cserélni a lovam. De amikor megtudják, hogy egy kicsi hupli van a ló lábán, ami becsontosodott de tényleg nem fáj neki, nem sánta.. Minden rendben van.. De akivel a lovat cserélném bevan sz@rva.. már röntgent is akar.. Mit mondjak..vagy mért van ez?
2012. febr. 23. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos ma már nem lehet hinni az emberek szavának... :( Lehet, hogy te nem hazudsz, de ezt senki sem tudhatja, túl sok már a rossz tapasztalat. És senki sem akar beteg lovat.
2012. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ráadásul a csaj ismeri a lovat. (jó nem annyira de ült már rajta) Meg edzőmet is. Nem értek pár embert..:S
2012. febr. 23. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy miért akarod elcserélni? Ez is gyanús lehet sokaknak. :S
2012. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
kérj állatorvosi szakvéleményt.Én anélkülsoha nem vettem lovat.Azért nem mindegy hogy csak állni fog az elkövetkező 30évben vagy dolgozni is lehet rajta
2012. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A csere eleve gyanús. Amúgy csináltass róla egy röntgent és kérj meg két dokit is, hogy írjon róla szakvéleményt. Egy ilyen papír mellett a lába nem lehet kifogás. Meg tényleg arra is kell figyelni, hogy értékben egyező legyen a két ló. De lehet jobban járnál, ha eladnád, nem értem miért ragaszkodsz annyira a cseréhez.(persze a röntgent ilyenkor is ajánlom)
2012. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5éves, nembírok vele. Televan eneergiával. Nekem meg rajtengedélyre kéne, és nemleszjó:S Orvos aztmonta nincsgáz ha nemfáj neki, nemkell piszkálni.
2012. febr. 23. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
"mondta" az semmi és isvmondokvmindenfélét.Kérj szakvéleményt,csináltasd meg a röntgent és pecsétes papirt.
2012. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Az hogy most nincs gond vele, nem zárja ki, hogy a jövőben nem lesz. Ezért kell a kivizsgálás, a röntgen és a szakvélemény. Persze ez sem zár ki semmit, de legalább alá van támasztva az állítás, hogy problémamentes és nem csak úgy mondva van.

De jobban jársz szerintem, ha eladásra hirdeted meg orvosi igazolásokkal "jó lovasnak" jelige alatt.

2012. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem mondom, hogy nem tudod eladni a lovadat, de ha igazán jó helyre szeretnéd eladni, akkor hadd, hogy megcsinálják a röntgen felvételt. A lóvásárlásnál nagyon körültekintőnek kell lenni, ugyanis ha valaki egy beteg vagy sérült lovat vásárol, akkor annak óriási lehet az állatorvosi költsége, ami ugye senkinek nem hiányzik, és örülhetnek, ha nem olyan valamiről van szó, amibe a ló akár bele is halhat. A vevőkben bizalmat ébreszt, ha van adásvételi szerződés, és rendben vannak az állatorvosi papírok, ez esetben pl. a röntgen felvétel is.
2012. febr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem besz@rás a részéről . Csak senki nem fogja a pénzét kidobni az ablakon, az üzletben nincs barátság és nem szabad megbízni senkiben. A profi üzletember/vásárló mindig alaposan utánajár annak amit vesz és ez így van rendjén.
2012. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!