Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a 3Rbiofarm...

Mi a véleményetek a 3Rbiofarm lovardáról és az ottani edzőkről? érdemes?

Figyelt kérdés
szóval érdemes lenne ott tanulnom, állítolag az iskola lovaik jobban, mint az átlag iskola lovak, és versenyzői multal rendelkező edzők oktatnak igaz ez?
2012. febr. 24. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron voltam itt lovastáborban, és nagyon meg voltam elégedve mindennel :) Odafigyeltek ránk, az emberek / lovasok kedvesek voltak, maga a lovarda is egy jól felszerelt, kellemes, színvonalas kis hely. Az iskolalovakkal minden rendben volt, szelíd, birkatürelmű állatok voltak, de nem fásultak. Nem tudom, hogy mostani oktatók ugyanazok-e, mint akik akkor voltak, de ha még mindig ők vannak akkor igaz amit hallottál róluk. Szerintem érdemes lenne legalább elmenni, és megnézni.
2012. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!