Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kincsem –Nemzeti Lovas...

Kincsem –Nemzeti Lovas Program. Hogy tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

csak úgy futtában olvastam át.. a célkitűzések jók..de mikor valósítjuk ezt meg? És miből?

na mind1 a véleményetek érdekel.



2012. febr. 24. 23:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ez valami lóversennyel kapcsolatos? Mert akkor (lóbarátként) nem tetszik! De ha nem az, akkor bocsi, nem olvastam el, túl késő van most ehhez nekem. :)
2012. febr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik az egész kormány működése. Nem pont az igazságügyi minisztérium döntései, hanem semmi sem. Sajnos csak a válság válság hátán, nem törekednek a jobb életre.
2012. febr. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igazából ez az a tipikus parasztvakítás. Ugyanis mindenhez pénz kell, namost kiadnak egy ilyet, király, csak aztán ember legyen a talpán, aki forrás nélkül megcsinálja. Ezt itt a baj, mert tervek, vágyak eddig is voltak.
2012. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszolónak:Ha túl késő van minek válaszolsz? Azért , hogy hülyeséget beszélj? Nem kötelező válaszolni.


Kérdező: Azért amióta új vezetőség van és új dolgok vannak azóta történtek változások pozitív irányba. pl: kicserélték az ügető és a galopp pálya talaját, így egy esőzés után sem áll meg rajta a víz, azon kívül a lovaknak is jobban fekszik az új pálya. szilveszterkor is igényes szervezés volt, sokan is voltak a TV ben is megy mindig élőben. Persze vannak itt nagy szavak , amitől még messze állunk de szerintem egyáltalán örüljünk annak is ,hogy ebben a szemét országban még egyáltalán jelen van a lóversenyzés/lovas sport. Azt még megjegyezném ,hogy hiába fejlesztenek + találnak ki új dolgokat ha az emberek sz@rnak érdeklődni a versenyek iránt és nem mennek ki elegen a pályákra, ez meg nem csak a vezetők hibája. Kb egy átlagos versenynapon 80-90 -n vagyunk kin és mindig csak ugyanazok az emberek, innentől kezdve szerintem nincsen mit szemrehányni.

2012. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Persze itt az előbb a lóversenyzésre tértem ki.
2012. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

kedves 09:55 válaszoló:

most ne , hogy már mi "lovasok" legyünka hibásak, hogy miért nem járunk ki

1 nem hinném ,h. mindenkinek van (ilyen benzin árak)mellett arra pénze,h. utazgasson afővárosba. 2: inkáébb elmegyek díjlovast versenyt nézni, mert az érdekel

gondolom te nem vagy ott minden díjlovas versenyen mi meg galopp versenyen, mert más érdekel..ne kapjunk már ezért szemrehányást

2012. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"Ha túl késő van minek válaszolsz? Azért , hogy hülyeséget beszélj? Nem kötelező válaszolni."


Igazad van, nem kötelező, de nem is tiltja semmi. :D

Te meg ha lóverseny párti vagy, akkor helyett is szégyellem magam, a többi állatbarát-lószeretővel együtt.

2012. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

12:04: Nem a lovasemberekre céloztam, hanem mondjuk a sima egyszerű kívülálló emberekre, tudod felfogás......


Másik Kedves válaszoló: Nem tiltja csak mi értelme van annak , hogy itt okoskodsz mikor azt sem tudod , hogy miről van szó ,mert lusta/fáradt vagy elolvasni.Csak azért felesleges ideírjál , hogy legyen mit mondanod, és képzeld el én a díjlovaglásban vagyok jelen de mégis szeretem a lóversenyt és ezért nem fogom szégyelni magam mert nem mindenki üti, veri a lovát ahogyan az elképzelések szólnak. És ha nem értesz egy szakághoz akkor meg végképp ne ugasd le! Köszönöm szépen.

2012. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Az meg a másik , hogyha díjlovas versenyre "telik" a benzin ár akkor nehogy már ez legyen a kifogás , hogy ide nem. Pláne,hogy a BKV szó szerint a kapuba tesz le (100-as busz, metró) tehát aki pesti annak nem kötelező pont kocsival menni és egyébként meg nem hiszem , hogy akinek lova van vagy versenyekre jár ,annak megterhelő lenne a benzin ár.
2012. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hát igen.. ez a baj nincs miből..

No hát vitatkozni felesleges, de ha itt vagyunk én meg fogathajtó versenyekre járok csak.. :D

De szép tervek..

2012. febr. 25. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!