Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a carbonic...

Mi a véleményetek a carbonic kobakról?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek ilyen carbonic kobakja van, szerinte nagyon jó, én is jó minőségűnek nézem. Kobakot szeretnék venni, mi a véleményetek róla? 12 éves vagyok, így hasznosnak tanálom, hogy állítható a mérete. Hobby szinten sportolok, ezért gondolkodom olcsó, de jó kobakban. Sokan mondják a fouganza kobakokat is, melyik a jobb: carbonic vagy fouganza?

Carbonic: [link]


Fouganza: [link]


2012. febr. 25. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp a Fouganza a jobb.Én most pont ilyen kobakot készülök venni,a barátnőmnek is ilyen van.Sokkal jobb a kiképzése,jobban tart,és a tarkónál is szuperül véd.A másik bicikli bukósisaknak elmegy.Elég silányul néz ki.
2012. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Carbonic van, 4 éve vettük, azóta már mindent csináltam vele, semmi baja nincs, csak ajánlani tudom. Az pedig még szerintem is nagyon szuper, hogy állítható, mert kinőni nem fogod. Én a Decathlonos cuccokban nem nagyon bízok, ne kérdezd miért, ez csak az én izém... :D
2012. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok: bár szerintem mindegy melyiket veszed meg, attól is függ, hogy hogyan vigyázol rá
2012. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bármilyen kobakom lesz, nagyon fogok vigyázni rá! :)
2012. febr. 27. 09:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!