Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagló (gumi) csizma utcára?

Lovagló (gumi) csizma utcára?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy nem divatból szeretnék venni. Minden évben új csizmát kell vennem, mert széles a lábam és nagy is, ezáltal kinyomja a cipő oldalát, szétjön. Így csak 5-7 ezerért tudok venni (41-42-es cipő kell, lány vagyok).

Ráadásul az összes beázik, amitől még könnyebben jön szét az oldala. Most arra gondoltam, hogy veszek egy ilyen csizmát és azt fogom hordani esős- havas időben.

Nem tűrném bele a nadrágot, mert nem csőszárúba, hanem egyenes fazonúba járok.

[link]


Ilyesmi fazonú amit kinéztem magamnak, kicsit még talán nőiesebb is. Ha pedig már kopottabb lesz, elhordanám lovagolni.

Ha lehet normális válaszokat! Köszönöm! :)


2012. febr. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van lovaglásra és utcai gumicsizmám is. Enyhébb esős időben nagyon hasznos, de hideg- illetve havas időjárásnál lefagy benne az ember lába, pedig az utcaihoz van külön bélésem is. Én télen, mínusz fokokban lovagláshoz is thermo csizmát haszálok,mert a sima gumiban szétfagynak a lábujjaim a vastag zokni ellenére is.
2012. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem érdemes,mert igaz hogy nem ázik be,de fájni fog benne a lábad ha nincs benne talpbetét,és a gumi pár perc alatt átfagy,de közben nem is szellőzik,és így egyszerre fogsz összefagyni,és beleizzadni :D nem túl kellemes...
2012. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem valami jó. Még lovagolni se szerintem. Túl vékony a talpa, semmit se szellőzik.
2012. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem gumi lovaglócsizmám van, és már megbántam, hogy megvettem, mert tényleg nem valami kényelmes, bár heti egy lovaglás alkalmával elviselem. Utcára meg inkább az utcai gumicsizmát ajánlanám, mert talán a bélése miatt kényelmesebb. Amúgy már nem hiszem, hogy hideg lenne a következő hetekben, úgyhogy megfagyni nem fogsz benne. :)
2012. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
en Velencen talaltam ra ,Demeterekre, lovaglo csizmat gyartanak ,labra szabva(lemerik a labad es igy lesz egyenre szabott)es raadasol szerintem nagyon idott allo, igenyes ,kezzel varott darabb ami ,hosszutavon kiszolgal ,mellesleg nagyon divatos most a lovaglo csizma utcara is
2012. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!