Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora hevedert kéne vennem,...

Mekkora hevedert kéne vennem, ha ez nagy rá?

Figyelt kérdés

Vettem egy cob-os futószárazó hevedert, hogy a legkisebbre állítva tuti jó lesz ügető lovamra. Azt mindig is tudtam, hogy nem egy nagydarab ló, meg le is fogyott még tavaly, még nem sikerült visszahíznia, de nagyon nagy rá a heveder.

Viszont ha felhízlalnám, szerintem akkor is nagy lenne még rá, vagy éppen hogy jó, de szorosra szerintem úgy sem tudnám meghúzni.

Most akkor mit csinálhatnék? Az oké, hogy híznia kell, de vigyem vissza, vagy várjam meg, míg felhízik, és próbáljam rá? Vagy van esetleg kisebb méret is?


2012. febr. 26. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk. Vettünk kompletten egy nyerget és nagy volt rá a heveder. Így lemértük szépen, hogy mekkora kell neki és abban a méretben vettünk! De úgy, hogya keveder legkisebben pont jó rá..Mivel még nől így később is még jó lesz! :)
2012. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez nem heveder, hanem futószárazó heveder. És ha a cob-os nagy rá, akkor pónit kell vennem, vagy mi?
2012. febr. 26. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a cob -os nagy akkor a full-os még nagyobb lesz, értelem szerűen maradt a póni.
2012. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De a póni meg nem lesz kicsi? Szerintem keress rá a méretekre. Azt hiszem a cobos 126, vagy 128 -as.
2012. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A cob-os 210 cm.

És én is ezen gondolkozom, hogy a póni nem lesz-e rá kicsi...

2012. febr. 26. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én találtam 185-ös akkor már:


[link]


nézdcsak.

2012. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pont ugyan ilyenem van, csak a nagylovasból :D

Köszi a linket, de sajnos Budapesten lakom, Keszthely és Kaposvár is messze van nekem.

De köszönöm szépen :)

2012. febr. 26. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Na a képen szereplő heveder az, amilyet az életben többé nem veszek. Még a nagy növésű és cseppet sem vékony kisbérimen is elforog... Nagy kalap sz..rt ér az egész.

Nekem valami ehhez hasonló van, nem egészen ilyen:

[link]

A megoldása ilyen, vagyik külön van maga a hevederrész, azért szeretem, mert bármilyen lóra jó, mert az alsó hevedert olyanra cserélem, amilyen éppen kell.

2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!