Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Linkelnétek thermo csizmákat?

Linkelnétek thermo csizmákat?

Figyelt kérdés

Lovagolni kéne valami jó meleg csizma... Nem ezutánra, ezt a telet kihúztam máshogy, viszont azért jövőre nem ártana valami jó... Most csak a nagylovasnál találtam neten, 7e valamennyiért, de az majdnem térd, és ilyen tépőzáras... Olyan is jöhet, de egy ismerősömnek van decathlonos is, valami fűzős, picit boka felett ér, szóval nem ilyen térd, de az is nagyon jó meleg... Viszont decathlon oldalán nem találtam...


Linkelnétek ami nektek van, vagy nektek tetszik? Lehetőleg minél olcsóbban:) Kb 43-as méret kéne, vagy 42, szóval ne gyereket:)


Arra gondoltam, nyáron szerezném be, hátha olcsóbb... Vagy nyáron nem is kapható?


2012. febr. 26. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor tél végén olcsóbb, én nagylovasosat próbáltam egyszer, aztán végül használtam találtam egyet :)

Ami kb olyan mint a nagylovasos-tépőzáras.

Én szeretem, kicsit nehezen szárad ki, viszont meleg, és nem ázik be :)

Nem ér térdig, lábszár 2/3adáig.

Nyáron nem kiszem hogy kapható, ha igen, akkor drágább mint most, ilyenkor le szokták akciózni a téli cuccokat.

2012. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenem van, "használtan" vettem /állítólag egy szezont volt használva, vagy még annyit sem, kifogástalan állapotban kaptam meg/, 6000-7000 forint környékén jutottam hozzá, a lovasok.hu apróhirdetései között bukkantam rá.

Német gyártmány, eredeti ára 80euró, azaz több mint 23.000 forint. :)


Úgyhogy szerintem nézz körül lovasok.hu-n

2012. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!