Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismer itt valaki egy Hestor...

Ismer itt valaki egy Hestor nevű lovat? Fedezőmén? Mén?

Figyelt kérdés
Egy ismerős lónak állítólag Hestor az apja, de nem találok róla semmit. Elvileg holland sportló, és Békés megye környékén lehet ismeretes, de ha bárki bármit tud róla, vagy egy akármilyen Júlia nevű kancáról, azt nagyon megköszönném:)
2012. febr. 28. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Írd be a ló nevét, és kiadja.


Itt megtalálsz róla pár dolgot. Nem sok, de több a semminél. :)

2012. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. febr. 28. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:
én csak egy csikóját ismerem de Júlia az anya s Hastor az apja :P :) jó kis ló tud ugrani és ép is kezes ló de van hogy rájön az 5perc :)de ugrani télleg tud bár nm rég kezdte ;)
2012. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ismerem a lovat,. Kiválló , nyugodt, mén létére, szeretnék én is egy Hestor csikót.
2012. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Petra, köszi, de ezt én is tudom:D


Utolsó, ha nem Petra vagy: Nem tudod, hogy merre van? Békéscsabán valahol?

2012. febr. 29. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
borsodban van :D
2012. febr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudnál mesélni róla valamit?:) Külleme, személyisége?


Egyébként aktuálisnak érzem megkérdezni:

Az hogy működik, hogy az említett "csikó", aki már nem is csikó, '99-ben született, így értelemszerűen annak a bizonyos Hestornak jóval idősebbnek kell lenni... Viszont ugyanazzal a törzskönyvi számmal, és ugyanazzal a névvel, azaz 2632 - Hestor-ként fut még egy ló, akit 2000-es születéssel tartanak számon? Vagy csak elírás?

2012. febr. 29. 21:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

passz ilyenekhez nem nagyon értek. Lehet elírás,de Hestor már 22 éves.

hát mit is meséljek, nyugodt ló, kiegyensúlyozott, Kezdő lovasként terepre jártam ki vele,kancák mellé. Semmi gond nem volt vele. Ha nem néznénk a fejét,akkor kb iylen 10-15 évesnek gondolnám,mert teljesen jó kondiban van még mindig. Sajnos már lovagolni nem lehet,mert már nem nagyon bírja az ütemet.Szóval számomra csoda egy ló :)

2012. febr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. márc. 1. 19:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként képet nem tudnál küldeni? Priviben, vagy valahol? Nagyon örülnék neki:) Nem tenném fel sehová, csak nagyon érdekelne, hogy mennyire hasonlít a kis bogyó rá:D
2012. márc. 1. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!