Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ment már tönkre kapcsolatotok...

Ment már tönkre kapcsolatotok a lovak miatt?

Figyelt kérdés
Talán a párkapcsolatok témakörbe kellett volna írnom, de ott nem hiszem, hogy értették volna, hogy mit is jelent az, ha van lovad, és azért felelősséggel tartozol. Ti lovasok mégis csak tudjátok, hogy hogyan mennek a dolgok. A párommal, vagyis már az ex párommal kegyetlenül összevesztünk. Kiderült, hogy ő sosem nézte jó szemmel azt, hogy nekem lovam van, mert hogy lóból nem lehet megélni, és rá kell költeni. Azt hozzá kell tennem, hogy lovam teljes költségét, akárcsak a kutyámét és a cicámét én magam fizetem. Neki az égvilágon még egy Ft-ot sem kellett ráköltenie. Gondolom, ha nem fogadta el az általam szeretett dolgokat, és nem is tett semmit azért, hogy megbocsássak neki, akkor nem is szeretett. Mégis annyira fáj. Az a férfi, akivel közösen terveztem a jövőmet, akit szerettem, akit életem párjának hittem, mégsem szeretett engemet úgy, ahogy kellett volna. Hiszen tudta, hogy nekem mennyit jelent a ló, és a lovaglás. Én is elfogadtam az ő hobbiját, és támogattam benne. Soha nem mondtam azt, hogy ne költsön rá, hiszem tudtam, hogy szereti a hobbiját. Olyan egyedül érzem magam, és nem találom a helyem. Mégse tudom a lovamat hibáztatni, de összetörtem. Miért nem tudják megérteni a férfiak, hogy ha szeretem az állatokat, szeretem a lovakat, és nekem ez az életem része. Mit csináljak, hogy ha nem találok egy olyat, aki elfogadna és szeretne.
2012. febr. 29. 16:55
 1/9 anonim válasza:
100%

Még soha nem történt velem ilyen, de szerintem a volt barátod azért volt veled ilyen, mert féltékenykedett. Nekem az a véleményem, hogy úgy gondolta, túl sok időt töltesz a lovaddal, vele pedig keveset (még ha ez nem is volt így...).

Lovas vagyok, tudom milyen szeretni egy lovat, és szerintem egyáltalan ne légy mérges rá. Mit tett ő? Van egy tanácsom: Fújd ki a levegőt, és menj ki a lovadhoz! Az biztos segíteni fog! Sok szerencsét!!!

2012. febr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A ló itt valószínű egy kifogás,ahogy minden kifogás ha valaki dobni akarja a párját,van akinek a hajszínébe kötnek bele...mert gyávák kimondani,hogy vége,szakítani akarnak,kreálnak egy kifogást,ahelyett hogy őszinték lennének,és sose add fel magad meg amit szeretsz egy pasi miatt,de ez ugyan úgy igaz fordítva is,párkapcsolat miatt feladni magunkat hülyeség,a szerelem haszontalan érzés,amiből megélni nem lehet,és nem öröklétű,ha minden kapcsolatért feladná magát az ember a végén nem maradna csak egy marionett bábú.És aki nem szereti ami te vagy és nem fogadja el,mehet a levesbe szerintem,mert az ha megváltozol,és kidobna előbb utóbb,ha jön egy jobb.Amúgy is legyél önálló,a párunktól meg nem kell függeni,jó ha van az embernek,de nem létszükséglet,mint a levegővétel.
2012. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy féltékeny volt a lovamra, mert én főleg akkor foglalkoztam a lovammal, amikor ő dolgozott, és sosem kellett a ló miatt őt mellőznöm. Az egyik problémája velem az volt, hogy sokat költök a lóra. Mindig csak a pénz. Ha neki pénzügyi gondjai voltak, akkor előkerült a téma, hogy én mennyit költök a lóra, és ő ezt nem bírná. Elég vicces, hogy még neki is adtam kölcsön. Noha nem vagyok gazdag, de betudom osztani a pénzem, és van félretett pénzem.
2012. febr. 29. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kifogás. Ha együtt akarok élni egy nővel még komolyabb dolgok sem érdekelnek. Szóval a lónak ehhez semmi köze, ha nem a ló, akkor lett volna más.
2012. febr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán alapból nem is illettetek össze. Végül is, ahogy elnézem, neked nem jelent annyit a pénz,mint a párodnak. Más az értékrendetek. Láthatóan ő nem szereti úgy az állatokat, mint te. Nem akarlak elszomorítani de jobb,hogy ez most derült ki,mint kb 10 év múlva. Ne törj össze emiatt, csak rázd meg magad, és keress valakit,aki ugyanúgy szereti az állatokat,mint te.


A másik tippem: Nem volt a barátodnak,valami nagy pénzügyi gondja, ami miatt ideges volt, és téged meg a lovadat talált meg miatta? - ez persze ugyanúgy nem helyes,mert nem kéne ártatlanokra vetítenie a saját problémáit...

2012. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt ilyen, de egy ismerősömnek igen... Mondjuk mi még ugyan fiatalok vagyunk, de a barátja mármár utálja, hogy lovazik, mindig a lovakkal van, és nem vele, és hogy keveset tudnak találkozni... Szerintem kevesen fogják ezt megérteni, főleg azok nem tudnak ezzel azonosulni, akik nem szeretnének alkalmazkodni.


Aki nem lovazik, nem érti, hogy ez mivel jár, és hogy mit jelent az embernek. Csak van néhány személy, aki normálisan fel tudja fogni, hogy neked ez fontos...

2012. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 x) ***** válasza:
100%
Szerintem aki képes otthagyni csak mert van egy számára "érthetetlen" hobbid, az nem is szeret igazán. :) A pasik jönnek-mennek de a lovad mindig ott lesz neked. Inkább örülj neki és ne bánkódj a barátod miatt, jön majd egy másik, jobb, aki elfogad úgy ahogy vagy a lovaddal együtt :)
2012. febr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindketten lovasok vagyunk a volt párommal, és mégis szétmentünk. Itt a ló szerintem is csak kifogás.

Egyébként pasi volnék, egyedülálló, szívesen ismerkednék lovas lányokkal. :D

2012. febr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ezért szakítottam a párommal.Közölte,hogy én csak a lovakkal tudok foglalkozni és ha véletlen is van egy kis szabadidőm,akkor kimegyek lovagolni.Én elmagyaráztam neki,hogy akkor szakítsunk mert nekem az életem 99% a lovakkal töltöm és velük is fogom tölteni.Erre kiküldtem a házból és rávágtam az ajtót.Azóta sem láttam :D ez 3 hónapja történt.Így sokkal jobb az életem :) És csak a lovaknak szentelem:)
2012. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!