Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy érhetném el nála?

Hogy érhetném el nála?

Figyelt kérdés

Szabadidomításban láttam, hogy a ló megy az ember körül, mintha futószáron lenne, de nincs rajta semmi, az embernél sincs se ostor, se semmi.

Ezt hogy lehet elérni egy lónál?


2012. márc. 1. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt csatlakozásnak hívják. Valójában nem egy nagy kunszt, főleg saját lóval.
2012. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem a csatlakozásra gondolok. A csatlakozás, ha megy utánad. Az már fél éve működik, lépésben is, ügetésben is.

Nem erről beszélek, légyszíves olvasd el a kérdésem, mielőtt válaszolsz.

2012. márc. 1. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Upps, félreolvastam. Bocsi! Na de az sem nagy valami.
2012. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyat én is szoktam csinálni, hogy körülöttem megy de nincs rajta semmi. Csak olvasgattam a csatlakozásról és gondoltam kipróbálom, mert elég nehéz eset a lovam. Bizonyos keretek között érdekel a szabad idomítás, de annyira nem mélyedtem bele. Csak azért írtam le mert biztos van aki jobban elmondja. Nálam ez úgy szokott sikerülni, hogy elküldöm magamtól és ugye szeretne visszajönni, csatlakozni de nem engedem. És akkor magától megy körülöttem. Hát remélem nem írtam túl nagy hülyeséget.
2012. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!