Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Terepen ügetésben nagyon...

Terepen ügetésben nagyon rohan a lovam mostanában. Bármit csinálok vele nem javul tippek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
kiskörök..
2012. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kis kör jó.Sokat kell idomítani pályán , sok ügetés-lépés átmenetet valamint sok ügetés,lépés-állj feladatot kell vele csinálni. Ha átmennek rajta a felvételek akkor terepen sem fog tudni elvinni.
2012. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak mostanában csinálja akkor szerintem a tél miatti kevés mozgás, sok felhalmozódott energia és most jön a jó idő amitől még jobb kedve lesz. Rohanni semmiképpen se engedd. Én inkább visszavenném lépésbe és újra elkezdeném az ügetést. Ha kell 2 méterenként.
2012. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak mostanában csinálja, akkor valószínűleg tényleg csak jó a kedve. Én nem bántanám, ellenben fokoznám az ügetést és azt tartatnám vele akkor is, amikor a ló már nem szeretné csinálni. Nem engedném vágtába ugrani, de lelassulni sem. Végülis ő akarta, ugye... Legközelebb meg fogja gondolni, érdemes-e rohangálnia.
2012. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha van olyan lovas akivel ki tudsz menni úgy, hogy nem ragaszkodik az útvonalhoz és rá lehet venni dolgokra akkor azt ajánlom, mi is ezt csináljuk. induljatok el ügetésbe, aztán fordulj a lóval az egyik irányba a másik lovas a másik irányba. Ugyan így vágtába. Aztán próbálj meg idomító feladatokat adni neki. És így rád fog figyelni. De ha ez csak mostanában van, valósínű hogy érzi a tavaszt. Az én lovam is olyan eleven mostaába! :)
2012. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az előbbiek mellett átgondolnám az abrakadagját :)
2012. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az abrakkal semmi gond nincsen napi 1 vagy fél fángli, úgyhogy nincs agyonetetve :) igen csak mostanában csinálja ezért én is abba reménykedek hogy csak az idő miatt van így feldobódva
2012. márc. 3. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!