Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt Budapesti? Ha igen,...

Van itt Budapesti? Ha igen, esetleg tudnátok ajánlani valami jó magán edzőt?

Figyelt kérdés

Légyszi ne lovardákat linkeljetek, megnéztem Budapest lovardáit egytől egyig....de nekem magán edző kéne, aki tudatos és hasznos oktatást ad, 1 személynek...nem oszztálylovaglós kavalkád .....

Köszi


2012. márc. 8. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
izé...minden lovardában vehetsz magánórákat. nem értelek
2012. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hmm, igen?

Én úgy tudtam, hogyha megvan van szabva hogy van futószáras, meg osztály lovaglás...akkor nincs más lehetőség. :D

De most, hogy így mondod...

2012. márc. 8. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom hogy majdnem mindenhol lehet, jó pénzért magánórákat venni. Csak nem mindenhol van értelme XD

Én mondjuk Bp-i vagyok, de pest mellett lovazok, ha esetleg olyan is érdekel, írj magánt!

2012. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, merre lehet most, de talán érdemes utána érdeklődni: Sáli Gábor, valaha a Honvédban lovagolt. Nos, kevés jobb, lelkiismeretesebb edzőt láttam, vele érdemes kezdeni valamit. Csak nem tudom, merre vetette a sorsa. A lovasszövetség honlapján a regisztrált edzők között fönn van, keress rá, ott az emilcíme, ide nem akarom kiírni, de a honlapon megtalálod (díjugrató edzőknél keresd).
2012. márc. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A pasasban Minden edző Szuper!
2013. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!